Tureckie seriale

Złoty chłopak odcinek 8. Seyran olśni prawie wszystkich! Sultan będzie dla niej niemiła. Dlaczego? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Co wydarzy się po ślubie w serialu "Złoty chłopak"? Seyran zostanie przyjęta do rodziny z otwartymi ramionami. Zastanawia jednak zachowanie przebiegłej Sultan! Oto streszczenie 8 odcinka.

Spis treści

 1. "Złoty chłopak" odc. 8 – streszczenie odcinka
 2. "Złoty chłopak" odc. 8 – kiedy w tv?
 3. O serialu "Złoty chłopak" - opis, fabuła, obsada

W serialu "Złoty chłopak" zobaczyliśmy już ślub Ferita i Seyran. Choć oboje tego nie chcieli, to nie mieli żadnego wyjścia. Noc poślubna była dla Seyran strasznym doświadczeniem.

Dziewczyna spędziła wieczór zamknięta w łazience, bo jej świeżo upieczony mąż wolał spędzić czas ze swoją dziewczyną Pelin. Później doszło do groźnego zdarzenia, a Ferit trafił do szpitala! Co wydarzy się w 8. odcinku serialu "Złoty chłopak"?

"Złoty chłopak" odc. 8 – streszczenie odcinka

Seyran zostaje przyjęta w nowym domu jak królowa. Jest wzruszona szczodrością całej rodziny Ferita. Ale on wciąż działa jej na nerwy. Ferit postanawia ją ignorować. Latif oprowadza Seyran po domu i zapoznaje ze służbą. A Ifakat przedstawia jej zasady, których musi się trzymać dla dobra rodziny. Tylko Sultan jest dla niej niemiła. Halis postanawia sprawdzić talent Ferita, a także jego przydatność w rodzinnym biznesie.

"Złoty chłopak" odc. 8 – kiedy w tv?

Ósmy odcinek telenoweli "Złoty chłopak" zostanie wyemitowany na antenie TVP już w środę, 6 września, o godz. 14:00 w TVP1. Powtórka 8. odcinka w czwartek, 7 września, o godz. 6:05 w TVP1.

Zobacz w galerii zdjęcia z tego odcinka.

O serialu "Złoty chłopak" - opis, fabuła, obsada

Fabuła serialu "Złoty chłopak" kręci się wokół losów majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis (w tej roli Cetin Tekindor). Gdy z Ameryki wraca jego młodszy wnuk – Ferit, Halis postanawia jak najszybciej go ożenić, gdyż chłopak zachowuje się nieodpowiedzialnie i wiedzie życie utracjusza. Misję znalezienia mu żony powierza synowej Ifakat.

Wieść ta dociera do Kazima, który widzi w tym szansę na wzbogacenie się jego i i jego pięknych córek – Suny i Seyran. Ifakat wybiera dla syna Sunę, ale ten wcześniej przypadkowo spotyka Seyran i to właśnie ją postanawia poślubić…

Kto gra w serialu "Złoty chłopak"? Poznaj obsadę

 • Mert Ramazan Demir, czyli serialowy bawidamek, Ferit
 • Afra Saraçoglu jako serialowa Seyran
 • Çetin Tekindor, czyli serialowy Halis Korhan, dziadek Ferita
 • Gülçin Santircioglu jako Ifakat Korhan
 • Emre Altug jako Orhan Korhan
 • Beril Pozam serialowa Suna, siostra Seyran
 • Gözde Kansu jako serialowa Gülgün Korhan
 • Öznur Serçeler, czyli serialowa Asuman
 • Diren Polatogullari jako Kazim Sanli
 • Buçe Buse Kahraman jako Pelin, jedna z dziewczyn Ferita
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze