Tureckie seriale

"Złoty chłopak" pod koniec września. Pijana Suna całuje Ferita. Potem chce ze sobą skończyć! Streszczenia odcinków: 21, 22, 23, 24, 25

"Złoty chłopak" – już czas sprawdzić, co wydarzy się pod koniec września w tureckim serialu"Yali Capkini". Z Feritm Korhanem i zawadiacką Seyran na nudę nie można narzekać. W premierowych odcinkach zobaczymy m.in. pocałunek pijanej Suny z Ferite. Sprawdź, co jeszcze się wydarzy!

Spis treści

 1. "Złoty chłopak" – o czym jest serial?
 2. "Złoty chłopak". To wydarzy się pod koniec września 2023

"Złoty chłopak" – o czym jest serial?

"Złoty chłopak" ("Yalı Çapkını") to hit tureckiego kanału Star TV. Premiera tej produkcji odbyła się w 2022 roku i szybko okazało się, że to jedna z najchętniej oglądanych telenowel w tureckiej telewizji. Widzowie na całym świecie pokochali Merta Ramazana Demira i Afrę Saraçoğlu w rolach Ferita i Seyran.

Nikt nie spodziewał się jednak, że serial "Złoty chłopak" tak szybko trafi do Polski. Emisja na antenie TVP rozpoczęła się pod koniec sierpnia 2023 r.

"Złoty chłopak". To wydarzy się pod koniec września 2023

Ojciec sióstr coraz bardziej się panoszy i chce sięgać po więcej. W ostatnim tygodniu września poprosi Halisa o zmianę mieszkania. Mężczyźnie marzy się dom z ogrodem a nie apartament na ostatnim piętrze wieżowca. Yusuf rozpoczyna pracę w posiadłości Korhanów i działa na nerwy Feritowi, który za wszelką cenę chce się go pozbyć. Chłopak zaczyna spiskować z Pelin, żeby rozdzielić Seyran i Ferita!

Czytaj też: Jak się kończy "Złoty chłopak"? Dramatyczny finał! Wyjaśniamy, co się wydarzy

To jeszcze nie wszystko, co wydarzy się w odcinkach emitowanych w dniach 25-29 września 2023 roku. Suna będzie załamana tym, co zrobiła w klubie. Gdy ojciec się o tym dowie, postanowi wydać ją za mąż. Dziewczyna będzie próbowała ze sobą skończyć. Czy bliscy zdołają ją uratować?

W piątkowym odcinku "Złotego chłopaka" o numerze 25. Ferit i Seyran spędzą razem noc. Starania o potomka zostały rozpoczęte!

Chcesz wiedzieć więcej? W galerii publikujemy pełne streszczenia ostatnich wrześniowych odcinków serialu "Złoty chłopak". Oto, co wydarzy się od poniedziałku, 25 września do piątku 29 września w tureckim serialu.

O czym jest serial "Złoty chłopak"? Fabuła, obsada

Fabuła serialu "Złoty chłopak" kręci się wokół losów majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis (w tej roli Cetin Tekindor). Gdy z Ameryki wraca jego młodszy wnuk – Ferit, Halis postanawia jak najszybciej go ożenić, gdyż chłopak zachowuje się nieodpowiedzialnie i wiedzie życie utracjusza. Misję znalezienia mu żony powierza synowej Ifakat.

Wieść ta dociera do Kazima, który widzi w tym szansę na wzbogacenie się jego i i jego pięknych córek – Suny i Seyran. Ifakat wybiera dla syna Sunę, ale ten wcześniej przypadkowo spotyka Seyran i to właśnie ją postanawia poślubić…

Złoty chłopak – obsada

 • Mert Ramazan Demir, czyli serialowy bawidamek, Ferit
 • Afra Saraçoglu jako serialowa Seyran
 • Çetin Tekindor, czyli serialowy Halis Korhan, dziadek Ferita
 • Gülçin Santircioglu jako Ifakat Korhan
 • Emre Altug jako Orhan Korhan
 • Beril Pozam serialowa Suna, siostra Seyran
 • Gözde Kansu jako serialowa Gülgün Korhan
 • Öznur Serçeler, czyli serialowa Asuman
 • Diren Polatogullari jako Kazim Sanli
 • Buçe Buse Kahraman jako Pelin, jedna z dziewczyn Ferita
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze