Tureckie seriale

"Złoty chłopak". Ile odcinków ma serial "Yali Capkini"? Czy będzie 2. sezon w Polsce?

Turecki serial "Złoty chłopak" już ekscytuje polskich widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy lekkoducha Ferita i pięknej Seyran. Jak długo serial "Yali Capkini" będzie na antenie TVP? Sprawdź, ile odcinków ma serial "Złoty chłopak".

Spis treści

  1. Złoty chłopak – nowy serial turecki
  2. Złoty chłopak - ile odcinków ma turecki serial?
  3. Ile sezonów ma "Złoty chłopak". Czy 2. sezon będzie w Polsce?

Serial "Złoty chłopak" w TVP1 od poniedziałku do piątku o godz. 14:00

Złoty chłopak – nowy serial turecki

Serial "Złoty chłopak", znany w Turcji pod tytułem "Yali Capkini", spotkał się po raz pierwszy z polskimi widzami 28 sierpnia 2023 r. O zakup świeżutkiej tureckiej telenoweli z 2022 roku pokusiła się Telewizja Polska.

Głównym bohaterem serialu "Złoty chłopak" jest Ferit (w tej roli Mert Ramazan Demir) bawidamek z majętnej rodziny Korhan, która od lat zarządza holdingiem jubilerskim. Pewnego dnia Ferit wraca ze studiów z Ameryki, a dziadek Halis (Çetin Tekindor) postanawia jak najszybciej go ożenić, bo ma już dość jego nieodpowiedzialnego zachowania. Ciotka Ifakat (Gülçin Şantırcıoğlu) a znaleźć dla niego odpowiednią kandydatkę – a jej wybór pada na jedną z córek bezwzględnego Kazima – Sunę (Beril Pozam), która pragnie już założyć rodzinę.

W dniu zaręczyn, Ferit przypadkowo spotyka siostrę Suny – Seyran (Afra Saraçoglu) i w ostatniej chwili zmienia zdanie co do swojej przyszłej żony. Seyran ma chłopaka i ani myśli o zamążpójściu – dziewczyna nie ma jednak wyboru...

Złoty chłopak - ile odcinków ma turecki serial?

W Turcji do tej pory powstało 36 odcinków - oryginalnie jeden turecki odcinek serialu "Złoty chłopak" trwa od 90 do aż 130 minut! Wyjaśniamy, że podobnie jak w przypadku innych tureckich seriali emitowany na antenie TVP, w Polsce odcinki serialu "Złoty chłopak" są dzielone na dwa lub trzy krótsze. Oznacza to, że 1. sezon serialu "Złoty chłopak" w Polsce może liczyć od 72 do nawet 100 odcinków.

Ile sezonów ma "Złoty chłopak". Czy 2. sezon będzie w Polsce?

Serial turecki "Złoty chłopak" okazał się wielkim hitem i został sprzedany do ponad 30 krajów. TVP emituje obecnie 1. sezon "Yali Capkini", ale w Turcji powstaje już 2. sezon! Czy Telewizja Polska zdecyduje się zakupić prawa do emisji kolejnej serii? O tym najpewniej zdecydują wyniki oglądalności 1. sezonu.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze