Zawsze warto. Nie będzie 3 sezonu! Polsat szykuje nowy serial z gwiazdą hitu TVN

2020-05-21 9:09 Ag
 Zawsze warto. Nie będzie 3 sezonu! Polsat szykuje nowy serial z gwiazdą hitu TVN
Autor: Polsat/ K. Pakiela Zawsze warto. Nie będzie 3 sezonu! Polsat szykuje nowy serial z gwiazdą hitu TVN

"Zawsze warto" znika z anteny Polsatu! Nie będzie 3 sezonu "Zawsze warto", więc widzowie nie zobaczą ciągu dalszego dramatycznych wydarzeń, które rozegrają się w ostatnim 24 odcinku. Koniec "Zawsze warto" jest związany ze słabymi wynikami oglądalności serialu, w którym główne role grają Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska. Jesienią 2020 w ramówce Polsatu pojawi się zupełnie nowy serial, w którym zagra Paulina Chruściel, znana z hitowej "Singielki" w TVN.

Dlaczego nie będzie 3 sezonu "Zawsze warto"?

"Zawsze warto" skończy się na 2 sezonie! Wszystko wskazuje na to, że nie będzie kontynuacji serialu Polsatu o skomplikowanych losach trzech przyjaciółek: Ady, Marty i Doroty. Wyemitowany w środę, 20.05.2020, ostatni 24 odcinek "Zawsze warto" zamknie historię tych bohaterek na zawsze, a widzowie nie doczekają się odpowiedzi na wiele pytań.

Patrz też: Koniec Zawsze warto. Kamil będzie chciał zabić Adę! Kto zginie w ostatnim 24 odcinku? - ZWIASTUN

Wyniki oglądalności "Zawsze warto" przesądziły o tym, że nie będzie 3 sezonu. Niestety kończąca się właśnie 2 seria przyciągnęła przed telewizory niespełna 900 tysięcy widzów! Być może wielu zrezygnowało z oglądania "Zawsze warto" w Polsacie, bo cały sezon można było od razu zobaczyć w serwisie ipla.tv. Wszystkie odcinki "Zawsze warto" są jednak płatne przed emisją w telewizji.

Nowy serial "Maria Matejko" zamiast "Zawsze warto"?

Polsat pracuje nad nowym serialem pod roboczym tytułem „Maria Matejko”, który trafi do ramówki jesienią 2020 lub wiosną 2021. Ekipa ma wejść na plan w czerwcu. Obsada serialu "Maria Matejko" to same zanane nazwiska. Główną rolę zagra Paulina Chruściel, która pięć lat temu podbiła serca widzów TVN jako "Singielka". Ważne postaci odegrają także m.in. Jakub Wesołowski, Anna Matysiak, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński i Krystian Wieczorek. Serial będzie nadawany raz w tygodniu, być może właśnie zamiast "Zawsze warto" w środowe wieczory.

„Maria Matejko” to polska wersja francuskiego serialu „Candice Renoir” z 2013 roku, emitowanego na antenie France 2. Jak na razie powstanie jeden sezon składający się z 8 odcinków.

Fabuła kryminalno-obyczajowego serialu „Maria Matejko” będzie się koncentrować na 40-letniej komisarz, która wychowuje czworo dzieci. Główna bohaterka po 10-letniej przerwie wraca do pracy do Wydziału Kryminalnego Policji. Zdradzona przez męża rozpocznie nowe życie i kolejny etap w swojej karierze.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 20 V (goście: Winnicki, Sekielski, Sokołowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Paulina Chruściel
Autor: AKPA Paulina Chruściel
Paulina Chruściel
Autor: AKPA Paulina Chruściel
Zawsze warto 2 sezon, odc. 24: Ada (Julia Wieniawa), Marta (Weronika Rosati), Dorota (Katarzyna Zielińska), Marek (Jacek Knap)
Autor: Polsat/ fot. Karolina Grabowska Zawsze warto 2 sezon, odc. 24: Ada (Julia Wieniawa), Marta (Weronika Rosati), Dorota (Katarzyna Zielińska), Marek (Jacek Knap)
Zawsze warto 2 sezon, odc. 24: Ada (Julia Wieniawa), Marta (Weronika Rosati), Dorota (Katarzyna Zielińska)
Autor: Polsat/ K. Pakiela Zawsze warto 2 sezon, odc. 24: Ada (Julia Wieniawa), Marta (Weronika Rosati), Dorota (Katarzyna Zielińska)