Tureckie seriale

Zakazany owoc we wrześniu. Tragiczny finał prowokacji! Znowu dojdzie do morderstwa. Kto zginie?

Czas sprawdzić, co wydarzy się we wrześniu w serialu "Zakazany owoc", a będzie się działo! Sahika zacznie odczuwać potrzebę kontaktu z dziećmi, aż w końcu wyzna, że chce zostać mamą. Yildiz nakryje Cagataya z Cansu. Oto, co wydarzy się w tureckim serialu na początku września.

Spis treści

  1. Zakazane substancje, dawny spisek i tragiczna prowokacja
  2. "Zakazany owoc". Co wydarzy się w odcinkach: 294, 295, 296, 297, 298?

Zakazane substancje, dawny spisek i tragiczna prowokacja

Zehra we wrześniu da Mertowi szansę, ale ten wkrótce i tak od niej odejdzie. Córka Halita znów pogrąży się w depresji, a Sahika zacznie ją faszerować mocnymi psychotropami. Wkrótce Zehra da się wciągnąć w zbrodnię, której nie popełniła. Sahika wmówi jej, że zatłukła Mahmuta pogrzebaczem.

To złodziej, włamał się do naszego domu, a ty uderzyłaś go w głowę. Jest martwy. Mój Boże, co za tragedia…

Mężczyzna faktycznie zginie w jednym z pierwszych wrześniowych odcinków "Zakazanego owocu", ale to nie Zehra go zabiła! Czy prawda wyjdzie na jaw? Co zrobi Hasan Ali, gdy dowie się o morderstwie w swoim domu?

We wrześniowych odcinkach Hasan odkryje dawny spisek swojej byłej żony, a Cagatay zacznie pogrywać z Cansu i spróbuje się jej pozbyć z pomocą Emira i Canera. Ich plan nie wypali!

"Zakazany owoc". Co wydarzy się w odcinkach: 294, 295, 296, 297, 298?

Już w poniedziałek (4 września) w 294. odcinku serialu "Zakazany owoc" zobaczymy kompromitujące Cagataya zdjęcia z Cansu. W domu Hasana odbędzie się też wyjątkowa sesja zdjęciowa. Niedługo potem Sahika oświadczy, że jest gotowa zostać… matką. Wszyscy będą w szoku.

"Jesteś jedyną osobą, która nigdy nie trzymała na rękach HalitCana" – zadrwi Yildiz w 297. odcinku "Zakazanego owocu".

W piątek, 8 września, Yildiz nakryje Cagataya w hotelowym pokoju z Cansu. Dziewczyna nie będzie chciała słuchać wyjaśnień męża.

Czy to koniec ich małżeństwa? Co jeszcze się wydarzy w tureckim serialu?

Czytaj też: Pożar w serialu "Zakazany owoc". Yildiz i Cagatay w śmiertelnej pułapce

Zajrzyj do naszej galerii zdjęć, aby się o tym przekonać. Tam publikujemy najnowsze streszczenia odcinków.

"Zakazany owoc" – o czym jest turecki serial?

"Zakazany owoc" (oryg. "Yasak Elma”) to turecki serial, który latem 2022 roku trafił do polskiej telewizji. Początkowo telenowela koncentrowała się na losach dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, zadziorna bizneswomen i była żona Halita Arguna. Yildiz i Ender nie przepadają za sobą, ale zawsze potrafią współdziałać, w imię "wyższego dobra".

TVP emituje już 4. sezon "Zakazanego owocu". Z serialem pożegnało się już kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut. Yildiz jest obecnie żoną przystojnego Cagataya, ale ich związek wisi na włosku. Ender i Sahika zwarły szyki, by pogrążyć nowego szefa holdingu i tym samym ojca Cagataya - Hasana Alego.

Listen on Spreaker.
Najnowsze