Tureckie seriale

"Zakazany owoc" w październiku. W tym tygodniu zginie Sahika! Yildiz jest w ciąży? [STRESZCZENIA ODCINKÓW 314-318]

W październiku w serialu "Zakazany owoc" dojdzie do kolejnej masakry! Widzowie pożegnają piękną Nesrin Cavadzade, która wciela się w Sahikę. Siostra Kayi zginie w tragicznych okolicznościach. Co jeszcze wydarzy się w "Zakazanym owocu"? Sprawdź streszczenia odcinków, które zobaczymy w dniach 2-6 października 2023 r.

Spis treści

  1. Masakra w serialu "Zakazany owoc". W październiku umrze Sahika
  2. "Zakazany owoc" odcinki 314-318. Co jeszcze się wydarzy?
  3. Yildiz z serialu "Zakazany owoc" jest w ciąży?

Masakra w serialu "Zakazany owoc". W październiku umrze Sahika

To będzie najważniejszy wątek nadchodzących odcinków serialu "Zakazany owoc", które zostaną pokazane na antenie telewizyjnej "Dwójki" już na początku października. Nesrin Cavadzade pożegna się z rolą Sahiki w dramatycznych okolicznościach. Siostra Kayi zostanie śmiertelnie postrzelona przez oszalałą z zemsty Cansu. Rudowłosa zakradnie się na przyjęcie i nagle zacznie strzelać do bawiących się na nim gości.

Śmierć Sahiki nie zostanie jednak pokazana na ekranie. Informowaliśmy już, że turecka aktorka pożarła się z reżyserem serialu i została zwolniona w trybie natychmiastowym. Ekipa nie miała nawet czasu nakręcić jej ostatnich chwil. W "Zakazanym owocu" zobaczymy jednak jej pogrzeb – w tym przypadku obecność aktorki nie była wcale potrzebna. Kaya będzie płakał nad zamkniętą trumną. Zaraz po pogrzebie prawnik spróbuje sprzedać akcje zmarłej siostry. Kto je kupi?

Czytaj też: Kolejna śmierć w serialu "Zakazany owoc". Zdradzamy, co się wydarzy

"Zakazany owoc" odcinki 314-318. Co jeszcze się wydarzy?

Na początku października TVP2 pokaże następujące odcinki serialu "Zakazany owoc":

  • 314. odcinek "Zakazanego owocu" już w poniedziałek, 2 października,
  • 315. odcinek "Zakazanego owocu" już we wtorek, 3 października,
  • 316. odcinek "Zakazanego owocu" w środę, 4 października,
  • 317. odcinek "Zakazanego owocu" w czwartek, 5 października,
  • 318. odcinek "Zakazanego owocu" w piątek, 6 października.

Yildiz z serialu "Zakazany owoc" jest w ciąży?

Napięcie na linii Yildiz-Cagatay będzie rosło. Gdy bogacz spakuje walizki, blondynka spróbuje go zatrzymać mówiąc mu, że jest w ciąży! Hasan Ali będzie zachwycony – pragnie zostać dziadkiem. Ale czy Yildiz rzeczywiście spodziewa się dziecka?

Zajrzyj do naszej galerii ZDJĘĆ, gdzie publikujemy pełne streszczenia nadchodzących odcinków "Zakazanego owocu". Oto, co wydarzy się na początku października!

O czym jest serial "Zakazany owoc"?

"Zakazany owoc" (oryg. "Yasak Elma”) to turecki serial, który latem 2022 roku zadebiutował na antenie polskiej telewizji. Początkowo telenowela koncentrowała się na losach dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, zadziorna bizneswomen i była żona Halita Arguna. Yildiz i Ender nie przepadają za sobą, ale zawsze potrafią współdziałać, w imię "wyższego dobra".

TVP pokazuje 4. sezon "Zakazanego owocu", który już się kończy. Z serialem pożegnało się kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut. Yildiz jest obecnie żoną przystojnego Cagataya, Ender wykiwała Sahikę w sporze z Hasanem.

Najnowsze