Tureckie seriale

Śmierć Sahiki w serialu "Zakazany owoc"! Kto i kiedy ją zabije? Wszystko jest już jasne

Nesrin Cavadzade pożegnała się z serialem "Zakazany owoc" w atmosferze skandalu! Śmierć Sahiki nie była planowana, a oglądając odcinek z jej odejściem można odnieść wrażenie, że twórcy musieli mocno improwizować. Zobacz, co wydarzy się w październikowych odcinkach "Zakazanego owocu". Kto jest winny śmierci Sahiki?

Spis treści

  1. "Zakazany owoc". Co się stanie z Sahiką?
  2. Śmierć Şahiki z serialu "Zakazany owoc". Streszczenie 317. odcinka
  3. "Zakazany owoc" odc. 317. Kiedy i gdzie oglądać śmierć Sahiki?

"Zakazany owoc". Co się stanie z Sahiką?

Sahika to największa rywalka Ender i Yildiz, a prywatnie siostra Kayi z serialu "Zakazany owoc". Po raz pierwszy pojawiła się w 3. sezonie i z miejsca poróżniła wszystkich w serialu. Widzowie jej nie znoszą, ale aktorka Nesrin Cavadzade doskonale oddaje charakter postaci, w którą się wciela. W Sahice nie ma nawet najmniejszej cząstki miłości czy miłosierdzia. Jedyną osobą, na której jej zależy jest Kaya. Żadna siła nie jest w stanie jej powstrzymać przed osiągnięciem celu.

Niestety, dni przebiegłej Sahiki są już policzone. Pisaliśmy już, że Nesrin Cavadzade z hukiem wyleciała z obsady "Zakazanego owocu", a scenarzyści naprędce musieli pożegnać jej bohaterkę w serialu.

Śmierć Şahiki z serialu "Zakazany owoc". Streszczenie 317. odcinka

Teraz wszyscy widzowie zadają sobie jedno pytanie - w jakich okolicznościach odejdzie Şahika Ekinci? Dramat rozegra się podczas przyjęcia. Sahika będzie ofiarą śmiertelnego postrzału.

Czytaj też: Tak się kończy "Złoty chłopak". W serialu rozegra się wielki dramat!

Kto zabije Sahikę z serialu "Zakazany owoc"?

Już wiadomo, kto i kiedy zabije Sahikę. Zdradzamy, że Sahika zginie w 317. odcinku serialu "Zakazany owoc" (według polskiej numeracji). Oto streszczenie odcinka, w którym po raz ostatni pojawi się Nesrin Cavadzade:

Ender ma wątpliwości co do intencji Kai. Cagatay kłóci się z matką. Mówi jej też, że Yildiz jest z nim w ciąży. Uzbrojona w pistolet Cansu wpada do domu Hasana Alego. Padają strzały. Yildiz wyznaje Asuman, że już nigdy więcej nie skłamie.

Sahika zginie z rąk Cansu, ale jej śmierci w serialu nie zobaczymy. Wiadomo, że rudowłosa odda strzał, a na przyjęciu wybuchnie panika. W kolejnym odcinku od razu zobaczymy pogrzeb siostry Kayi.

"Zakazany owoc" odc. 317. Kiedy i gdzie oglądać śmierć Sahiki?

Śmierć Sahiki zostanie pokazana w 317. odcinku "Zakazanego owocu", którego premiera już w czwartek, 5 października 2023 r., o godz. 17:15 w TVP2.

Zobacz w galerii, jak zginie Sahika, Mamy zdjęcia z jej pogrzebu!

Najnowsze