Tureckie seriale

Zakazany owoc. "Trucizna" pójdzie w ruch! Ender i Sahika otrują Hasana Alego? Streszczenie 284 odcinka

Ender i Sahika w tureckim serialu "Zakazany owoc" nie ustają w próbach odzyskania akcji firmy. Już w poniedziałkowym odcinku hitowej telenoweli spróbują otruć Hasana Alego! Czy im się to uda? Wyjaśniamy w tekście, a w galerii znajdziesz zdjęcia z 284 odcinka, którego emisja 21.08.2023!

Spis treści

  1. Zakazany owoc odc. 284. Streszczenie odcinka
  2. Zakazany owoc 284. Kiedy premiera w tv?

Przed nami 284. odcinek serialu "Zakazany owoc", w którym zobaczymy kolejną intrygę Ender i Sahiki. Panie chcą odzyskać swoje akcje i pozbyć się Hasana Alego. Spróbują więc otruć biznesmena!

Zakazany owoc odc. 284. Streszczenie odcinka

Osman próbuje przekonać Mahmuta do zmyślonej przez Ender i Sahikę historii. Cansu stara się przypodobać matce Cagataya. Tymczasem on ma wyrzuty sumienia i próbuje być miły dla Yildiz. Zehra decyduje się przekazać Mertowi swoje udziały w holdingu. Ender i Sahika udają się do Hasana Alego, któremu wręczają zatruty deser.

Hasan Ali wie, że Ender i Sahika są zdolne do wszystkiego. Gdy panie wręczą mu zatruty deser, on zaproponuje im poczęstunek.

Czy my wyglądamy na kogoś kto je baklawę? - zacznie Sahika.

Dodatkowe kilogramy dodają uroku – powie Hasan.

Czy Hasan zje zatrutą baklawę i co się później stanie? Dowiesz się tego z naszej galerii zdjęć!

Zakazany owoc 284. Kiedy premiera w tv?

Kiedy oglądać 284. odcinek serialu "Zakazany owoc" w telewizji? Premiera już w najbliższy poniedziałek, 21 sierpnia, o godz. 17:15 na antenie TVP2.

W galerii znajdziesz zdjęcia z tego odcinka. Zobacz, co wymyślą Ender i Sahika!

Najnowsze