Tureckie seriale

"Zakazany owoc". Syn Ender w serialu "Złoty chłopak"! Kogo zagra Taro Emir Tekin? Co o nim wiemy?

Serial "Złoty chłopak" ma nowego bohatera, w którego wciela się syn serialowej Ender z "Zakazanego owocu", czyli Şevval Sam. Kim jest Taro Emir Tekin i kogo zagra w "Yalı Çapkını"? Oto, czego udało nam się dowiedzieć.

Spis treści

 1. Taro Emir Tekin – kim jest?
 2. Tak wygląda syn Şevval Sam z serialu "Zakazany owoc"
 3. Kaya z serialu "Złoty chłopak". Co o nim wiemy?
 4. O czym jest serial "Złoty chłopak"? Fabuła, obsada

Serial "Złoty chłopak" (oryg. "Yalı Çapkını") okazał się wielkim sukcesem tureckiej telewizji i został sprzedany do wielu krajów na świecie, w tym Polski. Pod koniec sierpnia br. w TVP rozpoczęła się emisja 1. sezonu "Yalı Çapkını", ale w Turcji rusza już drugi sezon burzliwych przygód Seyran (Afra Saraçoğlu) i Ferita (Mert Ramazan Demir). Co wydarzy się w nowych odcinkach "Złotego chłopaka"? W życiu Seyran i Ferita pojawi się Kaya, w którego wcieli się Taro Emir Tekin.

Taro Emir Tekin – kim jest?

Tarık Emir Tekin urodził się 15 czerwca 1997 roku w Stambule, co oznacza, że ma dziś 26 lat. "Taro" jest synem Şevval Sam, czyli Ender z serialu "Zakazany owoc". Natomiast jego ojcem jest turecki piłkarz, Metin Tekin.

Taro Emir Tekin znany jest z ról w takich serialach jak: "Sadakatsiz" i "Bir Peri Masalı". Sktorski talent odziedziczył po mamie – chłopak od najmłodszych lat chciał zostać aktorem. Taro Emir Tekin studiował w szkole aktorskiej Oxford School of Drama w Wielkiej Brytanii. Syn Şevval Sam debiutował na ekranie rolą w serialu Netfliksa pt. "Rozkwit imperiów: Osmanowie". Później zagrał Buluta w serialu "Çıplak" wyprodukowanym przez BluTV. Oprócz aktorstwa, Taro Emir Tekin interesuje się także muzyką.

CZYTAJ TEŻ: Ender i Kaya znowu razem w serialu "Zakazany owoc". Co się wydarzy?

Tak wygląda syn Şevval Sam z serialu "Zakazany owoc"

Kaya z serialu "Złoty chłopak". Co o nim wiemy?

Zdradzamy, że Kaya to syn Nükhet (Binnur Kaya), córki Halisa, która mieszka w Londynie. Chłopak przyjedzie do Stambułu w związku z wydarzeniami, które rozegrały się w 1. sezonie "Yalı Çapkını". To oznacza, że Taro Emir Tekin w 2. sezonie "Złotego chłopaka" zagra wnuka Halisa Aği.

Jak dobrze pamiętasz film "Galimatias, czyli Kogel Mogel II"? Sprawdź się w QUIZIE!

Pytanie 1 z 10
Jakie nazwisko miała po mężu Kasia?

O czym jest serial "Złoty chłopak"? Fabuła, obsada

Fabuła serialu "Złoty chłopak" kręci się wokół losów majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis (w tej roli Cetin Tekindor). Gdy z Ameryki wraca jego młodszy wnuk – Ferit, Halis postanawia jak najszybciej go ożenić, gdyż chłopak zachowuje się nieodpowiedzialnie i wiedzie życie utracjusza. Misję znalezienia mu żony powierza synowej Ifakat.

Wieść ta dociera do Kazima, który widzi w tym szansę na wzbogacenie się jego i i jego pięknych córek – Suny i Seyran. Ifakat wybiera dla syna Sunę, ale ten wcześniej przypadkowo spotyka Seyran i to właśnie ją postanawia poślubić…

Złoty chłopak – obsada

 • Mert Ramazan Demir, czyli serialowy bawidamek, Ferit
 • Afra Saraçoglu jako serialowa Seyran
 • Çetin Tekindor, czyli serialowy Halis Korhan, dziadek Ferita
 • Gülçin Santircioglu jako Ifakat Korhan
 • Emre Altug jako Orhan Korhan
 • Beril Pozam serialowa Suna, siostra Seyran
 • Gözde Kansu jako serialowa Gülgün Korhan
 • Öznur Serçeler, czyli serialowa Asuman
 • Diren Polatogullari jako Kazim Sanli
 • Buçe Buse Kahraman jako Pelin, jedna z dziewczyn Ferita
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze