Tureckie seriale

"Złoty chłopak" 18-22 września. Szybki ślub, a teraz ciąża?! Streszczenie odcinków 16, 17, 18, 19, 20

"Złoty chłopak" - mamy streszczenia na nadchodzący tydzień. Już teraz sprawdź, co wydarzy się w tureckim serialu "Yali Capkini" w odcinkach 16, 17, 18, 19, 20. Suna wyjdzie z siebie i rzuci się na Pelin, a Ferit ogłosi, że on i Seyran chcą mieć dziecko! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobacz najnowsze zdjęcia w galerii.

Spis treści

 1. "Złoty chłopak". To wydarzy się w drugiej połowie września (18-22.09)
 2. "Złoty chłopak" - streszczenie odcinków: 16, 17, 18, 19, 20
 3. O czym jest serial "Złoty chłopak"? Fabuła, obsada

Przed nami kolejny tydzień z serialem "Złoty chłopak", czyli serialową nowością TVP prosto z Turcji. "Yali Capkini" można oglądać w Polsce od 28 sierpnia 2023 r. W serialu sporo się dzieje: zobaczyliśmy już ślub Seyran i Ferita i niechęć Sultan do nowej dziewczyny. Najlepsze jednak dopiero przed nami.

"Złoty chłopak". To wydarzy się w drugiej połowie września (18-22.09)

Już w poniedziałek (18.09) dziadek Halis zleci pilnowanie Ferita, bo chłopak zamiast zająć się pracą, nadal buja w obłokach i wymyka się z domu, a świeżo upieczona żona znowu będzie musiała go kryć. Seyran wykona też za niego projekt pierścionka, który zachwyci mistrza Necip. Dziadek będzie z wnuka bardzo dumny - na razie nie dowie się jednak, że rysunek wykonała jego żona.

W środę, 20 września w serialu "Złoty chłopak" dojdzie do ostrej awantury! Suna nieźle się wkurzy, gdy znowu zobaczy Ferita z Pelin. Siostra Seyran napadnie na dziewczynę Ferita w toalecie i wygarnie, co o niej myśli. Pelin będzie załamana, ale nie wyciągnięcie nauki z tej sytuacji.

Niedługo potem Seyran otrzyma fantastyczne wieści. Dziewczyna dostanie się na studia, ale Ifakat nie podzieli jej entuzjazmu. Poleci Feritowi, żeby zajął się żona i spłodzili Halisowi wnuka. Głupiutki młodzieniec pójdzie za głosem ciotki i podczas rodzinnego śniadania wypali:

Wszyscy wiemy dziadku, że oczekujesz prawnuka, a my z Seyran bardzo chcemy mieć dziecko.

Seyran wróci do pokoju i zaleje się łzami. Między młodymi znowu dojdzie do awantury. Czy to koniec marzeń Seyran o nauce i studiowaniu?

Na tym jeszcze nie koniec, bo w drugiej połowie września Yusuf, czyli były chłopak Seyran znajdzie pracę w rezydencji, twierdząc, że jest jej dalekim krewnym! Ferit bardzo się zdenerwuje, ale ta sprawa zbliży go do Seyran. Para spędzi razem cały dzień, którego zwieńczeniem będzie zaskakujący wieczór z Suną i Fautem...

CZYTAJ TEŻ: "Złoty chłopak" ma nowego bohatera. To syn Ender z "Zakazanego owocu"!

"Złoty chłopak" - streszczenie odcinków: 16, 17, 18, 19, 20

Pełne streszczenia nadchodzących odcinków "Złotego chłopaka" publikujemy w naszej galerii.

Przypominamy, że serial "Złoty chłopak" można oglądać od poniedziałku do piątku, o godz. 14:00 w TVP1. Telenowela dostępna jest także w serwisie VOD TVP. Powtórki serialu o godz. 6:05 w TVP1.

Sprawdź, co wydarzy w drugiej połowie września.

O czym jest serial "Złoty chłopak"? Fabuła, obsada

Fabuła serialu "Złoty chłopak" kręci się wokół losów majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis (w tej roli Cetin Tekindor). Gdy z Ameryki wraca jego młodszy wnuk – Ferit, Halis postanawia jak najszybciej go ożenić, gdyż chłopak zachowuje się nieodpowiedzialnie i wiedzie życie utracjusza. Misję znalezienia mu żony powierza synowej Ifakat.

Wieść ta dociera do Kazima, który widzi w tym szansę na wzbogacenie się jego i i jego pięknych córek – Suny i Seyran. Ifakat wybiera dla syna Sunę, ale ten wcześniej przypadkowo spotyka Seyran i to właśnie ją postanawia poślubić…

Złoty chłopak – obsada

 • Mert Ramazan Demir, czyli serialowy bawidamek, Ferit
 • Afra Saraçoglu jako serialowa Seyran
 • Çetin Tekindor, czyli serialowy Halis Korhan, dziadek Ferita
 • Gülçin Santircioglu jako Ifakat Korhan
 • Emre Altug jako Orhan Korhan
 • Beril Pozam serialowa Suna, siostra Seyran
 • Gözde Kansu jako serialowa Gülgün Korhan
 • Öznur Serçeler, czyli serialowa Asuman
 • Diren Polatogullari jako Kazim Sanli
 • Buçe Buse Kahraman jako Pelin, jedna z dziewczyn Ferita
Najnowsze