Tureckie seriale

Zakazany owoc. Rozwód wisi w powietrzu, a Cansu zaciera ręce! "To koniec tego małżeństwa". Co wydarzy się w 282 odcinku?

W 282 odcinku serialu "Zakazany owoc" Cagatay będzie miał wszystkiego dość. Po kolejnej aferze z Yildiz z roli głównej, mężczyzna dojdzie do wniosku, że czas się rozwieść. Cansu tylko na to czeka! Co będzie dalej?

Spis treści

  1. Zakazany owoc odc. 282. Streszczenie odcinka
  2. Co jeszcze wydarzy się w 282. odcinku "Zakazany owoc"?
  3. Zakazany owoc 282. Kiedy premiera w tv?

Yildiz straci Cagataya? Ich małżeństwo wisi na włosku. Wszystko przez aferę ze skradzionym przez Nurgul portfelem.

Zakazany owoc odc. 282. Streszczenie odcinka

Hasan w 282. odcinku "Zakazanego owocu" ze wstydu omal nie zapadnie się pod ziemię. Znajomy poinformuje go, że koleżanka Yildiz ukradła jego żonie portfel. Państwo Kuyucu nie mogą pozwolić na to, aby ich synowa kontaktowała się z kryminalistkami i była kojarzona z haniebnymi uczynkami.

Jeszcze raz wszystkich przepraszam i proszę o wybaczenie. Ja naprawdę nie wiedziałam, że Nurgul coś takiego zrobiła – tak spróbuje wytłumaczyć się Yildiz.

Przyjaciółki złodziejki, kryminalistki, matka i córka obgadujące nas, co jeszcze, co jeszcze. Wystarczy! - powie zdenerwowany Hasan.

Po rodzinnej awanturze, Cagatay zażąda rozwodu. Mężczyzna będzie miał już dość tego wszystkiego.

Jestem już tym wszystkim zmęczony Yildiz. Za każdym razem, kiedy daję ci kolejną szansę, ty wszystko psujesz. Dłużej nie wytrzymam, to koniec tego małżeństwa - powie w 282. odcinku Cagatay.

Co jeszcze wydarzy się w 282. odcinku "Zakazany owoc"?

Gdy dowie się o tym Cansu, od razu postanowi się do niego zbliżyć. Cagatay i Cansu wylądują razem z łóżku! A Ender i Sahika nadal będą knuły przeciwko Hasanowi. Oprócz tego, razem z Yildiz będą musiały pozbyć się szantażującej je Nurgul.

Zakazany owoc 282. Kiedy premiera w tv?

Emisja 282. odcinka "Zakazanego owocu" już w najbliższy czwartek, 17 sierpnia, o godz. 17:15 na antenie TVP2.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze