Tureckie seriale

Zakazany owoc po przerwie. Yildiz i Cagatay pogodzą się, a on dzień później zażąda rozwodu! "To koniec". Streszczenie odcinka 281

"Zakazany owoc" – co wydarzy się w 281 odcinku tureckiego serialu zaraz po krótkiej przerwie? Yildiz i Cagatay dojdą wreszcie do porozumienia, ale tylko na krótką chwilę! Już niebawem przystojniak będzie chciał się rozwieść. "To koniec tego małżeństwa" - powie Cagatay.

Spis treści

  1. "Zakazany owoc" odcinek 281 - streszczenie
  2. Co jeszcze wydarzy się w 281. odcinku "Zakazany owoc"?
  3. Zakazany owoc 281. Kiedy premiera w tv?

Cagatay i Yildiz bardzo szybko się do siebie zbliżyli i zostali małżeństwem. Niestety, ich relacja jest daleka od ideału i to nie tylko ze względu na matkę mężczyzny – panią Feride. Para chce przezwyciężyć pojawiające się problemy, ale czy im się to uda?

"Zakazany owoc" odcinek 281 - streszczenie

W 281. odcinku serialu "Zakazany owoc" Nurgul wyprowadzi się od Ender i zamieszka u Yildiz. Jej pojawienie się w willi wywoła spore zamieszanie: Feride pomyśli, że to nowa manicurzystka i ostatecznie Yildiz poprosi Zehrę, żeby przygarnęła Nurgul do siebie. Tam, kobieta z więzienia wda się w kłótnię z Mertem, mężem Zehry.

Co jeszcze wydarzy się w 281. odcinku "Zakazany owoc"?

Ender i Sahika poinformują Mahmuta, że Hasan Ali zamordował jego ojca, a Yildiz pogodzi się z Cagatayem.

Bałam się, że cie stracę, ale nie ciągnijmy już tego tematu – wyzna Yildiz.

Moja jedyna, pomilczmy trochę – zaproponuje Cagatay i przytuli swoją żonę.

Czytaj też: Ender w kostnicy identyfikuje zwłoki Sahiki! Ten tydzień widzowie zapamiętają na długo

W kolejnym odcinku sielanka Yildiz dobiegnie jednak końca.

Jestem już tym wszystkim zmęczony Yildiz. Za każdym razem, kiedy daję ci kolejną szansę, ty wszystko psujesz. Dłużej nie wytrzymam, to koniec tego małżeństwa - powie Cagatay w 282. odcinku.

Zakazany owoc 281. Kiedy premiera w tv?

Emisja 281. odcinka "Zakazanego owocu" już w środę, 16 sierpnia, o godz. 17:15 na antenie TVP2.

"Zakazany owoc" – o czym jest turecki serial?

"Zakazany owoc" (oryg. "Yasak Elma”) to turecki serial, który latem 2022 roku trafił do polskiej telewizji. Początkowo telenowela koncentrowała się na losach dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, zadziorna bizneswomen i była żona Halita Arguna. Yildiz i Ender nie przepadają za sobą, ale zawsze potrafią współdziałać, w imię "wyższego dobra".

TVP emituje już 4. sezon "Zakazanego owocu". Z serialem pożegnało się już kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut. Yildiz jest obecnie żoną przystojnego Cagataya, ale ich związek wisi na włosku. Ender i Sahika zwarły szyki, by pogrążyć nowego szefa holdingu i tym samym ojca Cagataya - Hasana Alego.

Najnowsze