Tureckie seriale

"Zakazany owoc". Nowy romans i aresztowanie?! To wydarzy się pod koniec września. Streszczenie odcinków 309-313

Oto, co wydarzy się w tureckim serialu "Zakazany owoc" już pod koniec września. Kaya wróci i od tej pory będzie pomagał skonfliktowanej z Hasanem Sahice. Yildiz i Asuman znowu wpadną w tarapaty. Co je czeka? Koniecznie zajrzyj do naszej galerii ZDJĘĆ - sprawdź streszczenie ostatnich wrześniowych odcinków.

Spis treści

  1. "Zakazany owoc" pod koniec września. Co się wydarzy?
  2. Nowy romans w serialu "Zakazany owoc"?
  3. Zakazany owoc odc. 309-313. Kiedy i gdzie oglądać w tv?

W ostatnich wrześniowych odcinkach "Zakazanego owocu" wróci Kaya i znowu namiesza w życiu Ender. Prawnik pojawi się w Stambule na prośbę swojej siostry – Sahiki, która potrzebuje pomocy prawnej w walce z Hasanem.

CZYTAJ TEŻ: Tak będzie wygalało spotkanie Kayi i Ender po przerwie! Odżyje stara miłość?

Nad Hasanem zbiorą się czarne chmury. Nie dość, że Sahika walczy o swoje i nie zamierza odpuścić, to udawanie zawału przyniosło biznesmenowi więcej szkody niż pożytku. Cagatay nie chce teraz widzieć ojca, choć ten w ostatnich wrześniowych odcinkach będzie go żarliwie przepraszał i prosił o wybaczenie. Co jeszcze czeka widzów "Zakazanego owocu" pod koniec września?

"Zakazany owoc" pod koniec września. Co się wydarzy?

TVP w ostatnim odcinku września wyemituje pięć odcinków serialu "Zakazany owoc". Będą to epizody o numerach: 309., 310., 311., 312. i 313. Co się w nich wydarzy?

Yildiz znowu zacznie podejrzewać, że Cagatay ją zdradza! Wkrótce blondynka razem ze swoją matką wpakuje się w kolejne tarapaty. Panie stracą drogocenną kolię i będą próbowały ją odzyskać. Na tym jaszcze nie koniec. Głowę Ender będzie zaprzątać Kaya, ale brunetka także musi walczyć o swoje. Ma jasny plan – chce zostać żoną Hasana i przez przypadek zbliży się do upragnionego celu!

Siedzieliśmy z Sahiką i ona myślała, że ja do niej wrócę i ja jej mówię, że "żenię się z tobą" - powie Hasan, a Ender aż zaświecą się oczy!

CZYTAJ TEŻ: Ile zarabiają tureccy aktorzy i aktorki? Ich pensje poszybowały w górę! Znamy stawki

Nowy romans w serialu "Zakazany owoc"?

Caner pod koniec września wyraźnie zbliży się do Zehry. Czy między nimi narodzi się coś więcej niż przyjaźń? "Jeśli nikt cię nie poślubi, to ja to zrobię" - powie pół żartem pół serio Caner.

Zakazany owoc odc. 309-313. Kiedy i gdzie oglądać w tv?

Serial „Zakazany owoc” można oglądać od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15 w TVP2. Już teraz zajrzyj do naszej galerii – tam publikujemy nowe zdjęcia oraz streszczenia ostatnich wrześniowych odcinków „Zakazanego owocu”.

"Zakazany owoc" – o czym jest turecki serial?

"Zakazany owoc" (oryg. "Yasak Elma”) to turecki serial, który latem 2022 roku trafił do polskiej telewizji. Początkowo telenowela koncentrowała się na losach dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, zadziorna bizneswomen i była żona Halita Arguna. Yildiz i Ender nie przepadają za sobą, ale zawsze potrafią współdziałać, w imię "wyższego dobra".

TVP emituje już 4. sezon "Zakazanego owocu". Z serialem pożegnało się już kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut. Yildiz jest obecnie żoną przystojnego Cagataya, ale ich związek wisi na włosku. Ender i Sahika zwarły szyki, by pogrążyć nowego szefa holdingu i tym samym ojca Cagataya - Hasana Alego.

Najnowsze