Zakazany owoc

Wielki sekret wyjdzie na jaw w serialu "Zakazany owoc"! Bolesny cios dla Zehry

Już czas sprawdzić, co wydarzy się w sierpniu w serialu "Zakazany owoc", a dojdzie do niezłej afery! Zehra pozna wkrótce prawdę. Po śmierci ojca spadnie na nią kolejny cios. Poznajcie szczegóły.

Spis treści

  1. "Zakazany owoc". Kim jest Zehra?
  2. Caner odkryje największy sekret Merta!
  3. "Zakazany owoc" kiedy koniec? Który sezon emituje TVP?

"Zakazany owoc". Kim jest Zehra?

Zehra (w tej roli Şafak Pekdemir) jest córką Halita i jego pierwszej żony. Najstarsza pociecha zmarłego biznesmena nigdy nie zaznała ojcowskiej czułości i zawsze była traktowana przez niego "po macoszemu". Zehra jest dobrą siostrą, ale zawsze była zazdrosna o wszystkie żony swojego ojca. Kobieta nie ma szczęścia w miłości - małżeństwo z Kemalem (Sarp Can Köroğlu) zakończyło się bardzo szybko, a związek z Mertem (Can Nergis), współpracownikiem Sahiki również wisi na włosku. Dlaczego?

Mężczyzna wykorzystuje pozycję Zehry - córki bogatego Halita i raczej nie darzy jej prawdziwym uczuciem. Wkrótce na jaw wyjdzie sekret Merta – mężczyzna nie zdoła ukryć go przed Zehrą.

Caner odkryje największy sekret Merta!

Tajemnica Merta wyjdzie na jaw w 270. odcinku "Zakazanego owocu", kiedy Caner będzie pomagał siostrze odkryć prawdę o Halicie.

Brat Ender dowie się, że Mert ma syna! Zehra pozna prawdę nieco później, zaraz po tym, jak Ender, Yildiz i Sahika opuszczą areszt.

W 276. odcinku serialu "Zakazany owoc" Ender i Sahika mówią Zehrze, że Mert ma dziecko.

- Mert ma syna – zacznie Ender. - Pieniądzmi, które zabiera tobie, opłaca jego utrzymanie w skromnej dzielnicy.

- Co wy mówicie, nic nie rozumiem – powie Zehra.

Ender i Sahika zostawią Zehrze adres miejsca, w którym jej mąż ukrywa chłopca, ale gdy kobieta tam pójdzie, dowie się, że lokal jest już do wynajęcia. Mężczyzna, który poinformuje o tym Zehrę okaże się współpracownikiem Merta.

Jak myślicie, co będzie dalej? Wkrótce podamy więcej szczegółów!

"Zakazany owoc" kiedy koniec? Który sezon emituje TVP?

"Zakazany owoc" to jeden z największych hitów tureckiej telewizji. Słynna opowieść o zawiłych losach Yildiz (w tej roli Eda Ece) oraz Ender (Şevval Sam) trafiła do Polski latem 2022 roku. TVP emituje obecnie już 4. sezon „Zakazanego owocu” – turecki serial doczekał się u nas już przeszło 250 odcinków.

Finał 4. sezonu "Zakazanego owocu" już niebawem, a co będzie dalej? Czy Telewizja Polska pokaże wszystkie sześć sezonów "Yasak Elma"? Nie mamy na razie takiej pewności.

Jak dobrze znasz tureckie aktorki? Quiz dla największych fanów tureckich seriali

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się aktorka, która jest żoną Buraka Özçivita?
Najnowsze