Ważna zmiana w emisji Stulecia Winnych! Nie przegap 47 odcinka w TVP1

i

Autor: TVP Ważna zmiana w emisji Stulecia Winnych! Nie przegap 47 odcinka w TVP1

Ważna zmiana w emisji Stulecia Winnych! Nie przegap 47 odcinka w TVP1

Dla fanów "Stulecia Winnych" wspaniała niespodzianka na święta! Będą wielkie zmiany w datach emisji, z korzyścią dla widzów. W Wielkanoc obejrzymy aż 2 odcinku "Stulecia Winnych 4" - 46 i 47 odsłonę serialu. Trzeba koniecznie dowiedzieć się kiedy zostanie wyemitowany 47 odcinek sagi rodu Winnych - wcale nie trzeba będzie na niego czekać aż tydzień. Sprawdź co wiemy i nie przegap odcinka swojego ulubionego serialu w TVP1.

"Stulecie Winnych 4". Aż dwa nowe odcinki w Wielkanoc! Kiedy oglądać?

Odcinek 46 "Stulecia Winnych", w którym rodzina na pięknym pogrzebie pożegna na zawsze Andzię i Stanisława zostanie wyemitowany w 1 dzień Świąt Wielkiej Nocy o stałej porze w TVP1. To świetna wiadomość dla widzów, którzy mogli się obawiać, że w czasie świątecznym emisje nowych odcinków zostaną wstrzymane. A tu niespodzianka - nie tylko nic takiego się nie wydarzy, to jeszcze obejrzymy aż dwie nowe odsłony serialu! Kiedy oglądać 46 i 47 odcinek?

Odcinek 47 "Stulecia Winnych 4" zobaczymy w TVP1 już w poniedziałek, 18 kwietnia o godzinie 20.15. To ważne, aby nowej odsłony ulubionego serialu nie przegapić - w kolejną niedzielę, 24 kwietnia zostanie wyemitowany już kolejny, 48 odcinek serii!

Zobacz też: Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Dramat na stypie u Winnych. Ewa deportowana z Polski! Jerzyk przyzna się do winy - ZDJĘCIA

"Stulecie Winnych" to serial rodzinny, który doskonale wpisuje się w świąteczny klimat. Mogą go oglądać dziadkowie, dzieci i ich dzieci i wszyscy przeżyją wiele wzruszeń.  Zapewne dlatego TVP obdarowała Polaków w Wielkanoc aż dwoma odcinkami 4 sezonu sagi rodu Winnych.  

W 46 i 47 odcinku "Stulecia Winnych 4" godnie pożegnamy na zawsze Andzię i Stanisława, zobaczymy koszmar Michelle (Maria Pawłowska) w więzieniu i cierpienie Jerzyka (Andrzej Andrzejewski), który będzie starał się uwolnić od bezpieki. Nie zapomnijcie włączyć odbiorników w niedzielę i poniedziałek o 20.15 w TVP1. 

Czytaj także: Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Michelle skatowana w więzieniu! Zapłaci najwyższą cenę za miłość do Janusza – ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4. Barbara Wypych zdradza, jak musiała zmienić się do roli Andzi. To niesamowite co jej zrobili
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze