Ważna zmiana w emisji Stulecia Winnych! Nie przegap 47 odcinka w TVP1

i

Autor: TVP Ważna zmiana w emisji Stulecia Winnych! Nie przegap 47 odcinka w TVP1

Ważna zmiana w emisji Stulecia Winnych! Nie przegap 47 odcinka w TVP1

Dla fanów "Stulecia Winnych" wspaniała niespodzianka na święta! Będą wielkie zmiany w datach emisji, z korzyścią dla widzów. W Wielkanoc obejrzymy aż 2 odcinku "Stulecia Winnych 4" - 46 i 47 odsłonę serialu. Trzeba koniecznie dowiedzieć się kiedy zostanie wyemitowany 47 odcinek sagi rodu Winnych - wcale nie trzeba będzie na niego czekać aż tydzień. Sprawdź co wiemy i nie przegap odcinka swojego ulubionego serialu w TVP1.

"Stulecie Winnych 4". Aż dwa nowe odcinki w Wielkanoc! Kiedy oglądać?

Odcinek 46 "Stulecia Winnych", w którym rodzina na pięknym pogrzebie pożegna na zawsze Andzię i Stanisława zostanie wyemitowany w 1 dzień Świąt Wielkiej Nocy o stałej porze w TVP1. To świetna wiadomość dla widzów, którzy mogli się obawiać, że w czasie świątecznym emisje nowych odcinków zostaną wstrzymane. A tu niespodzianka - nie tylko nic takiego się nie wydarzy, to jeszcze obejrzymy aż dwie nowe odsłony serialu! Kiedy oglądać 46 i 47 odcinek?

Odcinek 47 "Stulecia Winnych 4" zobaczymy w TVP1 już w poniedziałek, 18 kwietnia o godzinie 20.15. To ważne, aby nowej odsłony ulubionego serialu nie przegapić - w kolejną niedzielę, 24 kwietnia zostanie wyemitowany już kolejny, 48 odcinek serii!

Zobacz też: Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Dramat na stypie u Winnych. Ewa deportowana z Polski! Jerzyk przyzna się do winy - ZDJĘCIA

"Stulecie Winnych" to serial rodzinny, który doskonale wpisuje się w świąteczny klimat. Mogą go oglądać dziadkowie, dzieci i ich dzieci i wszyscy przeżyją wiele wzruszeń.  Zapewne dlatego TVP obdarowała Polaków w Wielkanoc aż dwoma odcinkami 4 sezonu sagi rodu Winnych.  

W 46 i 47 odcinku "Stulecia Winnych 4" godnie pożegnamy na zawsze Andzię i Stanisława, zobaczymy koszmar Michelle (Maria Pawłowska) w więzieniu i cierpienie Jerzyka (Andrzej Andrzejewski), który będzie starał się uwolnić od bezpieki. Nie zapomnijcie włączyć odbiorników w niedzielę i poniedziałek o 20.15 w TVP1. 

Czytaj także: Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Michelle skatowana w więzieniu! Zapłaci najwyższą cenę za miłość do Janusza – ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4. Barbara Wypych zdradza, jak musiała zmienić się do roli Andzi. To niesamowite co jej zrobili
Najnowsze