Tak naprawdę wyglądają domy ze Stulecia Winnych! Tylko u nas ZDJĘCIA zza KULIS planu - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: TVP Tak naprawdę wyglądają domy ze Stulecia Winnych! Tylko u nas ZDJĘCIA zza KULIS planu - WIDEO, ZDJĘCIA

Stulecie Winnych

Tak naprawdę wyglądają domy ze Stulecia Winnych! Tylko u nas ZDJĘCIA zza KULIS planu - WIDEO, ZDJĘCIA

Tylko u nas prawda o "Stuleciu Winnych"! Pokazujemy prawdziwe domy, które "zagrały" w serialu jako rodzinne siedziby Winnych w Brwinowie. Te domy, kościół, karczma i kapliczka istnieją na prawdę! W unikalnej GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO możecie zobaczyć, gdzie pojechać, aby wejść do domów Stanisława (Jan Wieczorkowski), Władka (Arkadiusz Janiczek) i modlić się przy kapliczce pod którą Stanisław w 3 sezonie "Stulecia Winnych 3" oświadczył się Andzi (Barbara Wypych)!

"Stulecie Winnych". Tak wyglądają prawdziwe miejsca, które zagrały Brwinów! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Serialowy Brwinów Winnych z serialu "Stulecie Winnych" można naprawdę odwiedzić! Domy, które pokochaliśmy na ekranie są do obejrzenia na żywo, w dodatku inne ważne dla rodziny miejsca, istnieją naprawdę! Jak wygląda dom Stanisława? Gdzie mieszkali Władek z Romanem, a gdzie Winni zasiadali do wielkiego stołu w ogrodzie? To wszystko możesz zobaczyć teraz w GALERII ZDJĘĆ i wybrać się w te miejsca osobiście!

Zajrzeć do kościoła, który łączył Winnych!

Większość domów i kościół ze "Stulecia Winnych" można zwiedzać w Muzeum Wsi Mazowieckiej. To niezwykle wzruszająca przygoda pomodlić się w miejscu, gdzie Winni brali ślubu i skąd ruszał orszak pogrzebowy Stanisława i Andzi - zobacz w GALERII ZDJĘĆ.  

Nie przegap: Niesamowite wieści z planu Stulecia Winnych! Ałbena Grabowska zdradza, że na 5 sezon trzeba będzie dłużej poczekać, ale warto!

Fani "Stulecia Winnych" będą zachwyceni, kiedy trafią w kultowe miejsce, w którym Stanisław oświadczył się Andzi. Ta niepozorna, przydrożna kapliczka to Kapliczka Matki Boskiej Łąkowskiej. Jej też należy szukać w Muzeum Wsi Mazowieckiej. 

Tu zaczął się ród Winnych

Wirtualna podróż śladami Winnych może się przydać szczególnie, kiedy wiadomo już, że 5 sezon "Stulecia Winnych" opowie historię młodziutkiej Broni (Kinga Preis) i zakochanego w niej na zabój Antoniego (Roman Garncarczyk). To od nich zaczęła się historia niezwykłej rodziny z Brwinowa, którą pokochały miliony. Teraz możemy zobaczyć, jak naprawdę wyglądają miejsca, w których Winni przeżyli swoje piękne życie.  

Zobacz koniecznie: Wojtuś musiał odejść z M jak miłość. 14-letni Feliks Matecki już tak nie wygląda. Ale wydoroślał! – ZDJĘCIA

Tak naprawdę wyglądają domy ze Stulecia Winnych! Tylko u nas ZDJĘCIA zza KULIS planu - WIDEO, ZDJĘCIA
Najnowsze