Tajemnica zawodowa, odcinek 2: Julia zdemaskuje zdradę Andrzeja! Będzie bronić niewiernego męża w sądzie - ZWIASTUN

i

Autor: TVN Tajemnica zawodowa, odcinek 2: Julia zdemaskuje zdradę Andrzeja! Będzie bronić niewiernego męża w sądzie - ZWIASTUN

Tajemnica zawodowa, odcinek 2: Julia zdemaskuje zdradę Andrzeja! Będzie bronić niewiernego męża w sądzie - ZWIASTUN

2021-02-24 15:44

W 2 odcinku serialu "Tajemnica zawodowa" Julia (Magdalena Różczka) stanie twarzą w twarz z Andrzejem (Cezary Pazura) kiedy mąż wybudzi się ze śpiączki po operacji. Nie będzie miała dla niego żadnej litości. Nie zważając na stan Andrzeja zaatakowanego przez nożownika Jóźwiaka (Andrzej Deskur). Powie mu wprost, że wie o jego romansie z Kingą (Anna Dereszowska) i w 2 odcinku "Tajemnicy zawodowej" zmusi do udzielenia jej pełnomocnictwa w sprawie, którą wytoczył mu napastnik. Poza tym Julia wpadnie na trop tajemniczej Jolanty Sznajder! Kim ona jest dla Andrzeja? Zobaczcie ZWIASTUN!

"Tajemnica zawodowa" odcinek 2 - środa, 24.02.2021, o godz. 21.30 w TVN

W 2 odcinku "Tajemnicy zawodowej" Andrzej obudzi się ze śpiączki po operacji, a pierwszą osobą jaką zobaczy będzie kochanka Kinga Górska. Wciąż słaby i nieświadomy tego co się dzieje, zwróci się do niej imieniem żony. Z kolei Julia stanie do walki o oczyszczenie Andrzeja z zarzutu jaki może usłyszeć z ust prokuratora! Bo nożownik Jóźwiak wytoczył mu Żurawskiemu proces o zerwanie więzi z żoną Patrycją. Pacjentka Andrzeja popełniła samobójstwo po nieudanej operacji. Jeśli Andrzej przegra w sądzie będzie musiał zapłacić 1 milion złotych zadośćuczynienia mężowi pacjentki, który chciał go zabić.

Zdeterminowana Julia w 2 odcinku "Tajemnicy zawodowej" zdemaskuje zdradę Andrzeja. Powie, że wie o romansie z Kingą, ale będzie go reprezentować – ze względu na dobro ich córek, które o niczym nie wiedzą i potrzebują jej wsparcia. Kinga z niechęcią przyjmie fakt, że Julia zostaje adwokatem męża. Wątpliwości zasiewa w niej Monika Litwin (Tamara Arciuch), która poleca się na przyszłość jako prawniczka. Górska stanie w sądzie przeciwko ukochanemu?

Patrz też: Tajemnica zawodowa. Obsada, bohaterowie, ile odcinków nowego serialu TVN z Różczką i Pazurą - ZWIASTUN

Z pomocą detektywa Pawła Millera (Piotr Stramowski) w 2 odcinku "Tajemnicy zawodowej" Julia w telefonie Andrzeja znajdzie wiadomość od innej pacjentki, Jolanty Sznajder.  W dniu śmierci Patrycji Jóźwiak to Jolanta dzwoniła wiele razy do lekarza. Prosiła go o pilny kontakt. Julia i Paweł zjawią się w szpitalu, żeby dowiedzieć się od Andrzeja kim jest Sznajder. Kinga nie będzie chciała wpuścić Żurawskiej do męża. - Chcesz go zabić? - zapyta rywalkę. - Nie kuś mnie! - odpowie Julia.

- Twoja komórka! Kto to jest Jolanta Sznajder? - zapyta ostro męża. - Moja pacjentka... - odpowie Andrzej. - A co jej było? Była w ciąży?

Do rozmowy Żurawskich w 2 odcinku "Tajemnicy zawodowej" wtrąci się Kinga. Przypomni prawniczce,że to tajemnica lekarska, nie można lekarzowi ujawniać osobom trzecim takich danych wrażliwych o stanie zdrowia bez nakazu sądowego. - To wyjdź! Osobo trzecia - krzyknie Julia do kochanki męża. - To sala monitorowana, będzie miał kłopoty - ostrzeże ją Kinga.

<iframe src="//get.x-link.pl/253021f3-4c08-6e3d-ba30-1ec86b7ac578,e617dee7-6bc4-7849-ccd7-243e2308fac7,embed.html" width="854" height="480" frameborder="0" webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen="" allowfullscreen="" allow="autoplay; fullscreen" scrolling="no"></iframe>

Sprawdź też: BrzydUla 2 sezon. Totalna metamorfoza Uli. Wróci z wakacji zupełnie odmieniona! Nowy wygląd wystarczy, żeby zatrzymać Marka?

Aby wygrać z Moniką i Jóźwiakiem, Julia w 2 odcinku "Tajemnicy zawodowej" będzie musiała udowodnić, że zadośćuczynienie z tytułu zerwanych więzi nie ma podstaw, bo relacji między Darkiem a Patrycją nie było. Jednak ich małżeństwo wydaje się idealne, a rozpacz Jóźwiaka, który był zdolny zabić z żalu po śmierci żony – jeszcze bardziej uwiarygadnia roszczenia.

Tajemnica zawodowa - zwiastun nowego serialu TVN z Magdą Różczką i Cezarym Pazurą
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany