Stulecie Winnych 5 sezon. Będzie zmiana syna Ani? Młodego Michała Śniegockiego już nie zagra Marcin Franc? - ZDJĘCIA

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 5 sezon. Będzie zmiana syna Ani? Młodego Michała Śniegockiego już nie zagra Marcin Franc? - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych

Stulecie Winnych 5 sezon. Będzie zmiana syna Ani? Młodego Michała Śniegockiego już nie zagra Marcin Franc? - ZDJĘCIA

2022-07-19 20:35

Zmiany w obsadzie serialu "Stulecie Winnych" w 5 sezonie są przesądzone! To już pewne, że w nowych odcinkach "Stulecia Winnych", które najpewniej będą miały premierę wiosną 2023 roku, zabraknie wielu bohaterów i aktorów, którzy w 5 serii dostarczali tylu wzruszeń. Marcin Franc, który przed dwa sezonu grał jedynego syna Ani (Urszula Grabowska) i Michała Śniegockiego (Stefan Pawłowski) umieścił na Instagramie niepokojący wpis, który sugeruje, że zabraknie go w obsadzie serialu w kolejnych odcinkach. Do tego pożegnał się z ekranową żoną Agnieszką (Ina Sobala), z którą sporo przeżyli. Będzie zmiana Michała w "Stuleciu Winnych"? Poznaj szczegóły!

Kto zagra Michała Śniegockiego w 5 sezonie "Stulecia Winnych"?

Młody Michał Śniegocki w 5 sezonie "Stulecia Winnych" będzie miał inną twarz? Kiedy w czerwcu 1989 roku syn Ani i Michała wygrał pierwsze wolne wybory i dostał się do Sejmu jako poseł, cała rodzina zebrała się w Brwinowie, żeby świętować sukces Michała juniora. Tak wyglądał finał 4 sezonu "Stulecia Winnych", po którym nastąpiła fala pożegnań aktorów z serialem. "Pozmieniał się trochę ten Michaś. Tylko Agusia cały czas tak samo piękna. Tęskno będzie" - napisał po emisji ostatniego 52 odcinka "Stulecia Winnych" Marcin Franc.

Pożegnanie Michała ze "Stuleciem Winnych" można rozumieć jako czasową przerwę w graniu, ale także ostateczne odejście z obsady. Na pytanie czy nie wystąpi już w kolejnym 5 sezonie, Marcin Franc nie odpowiedział. Być może sam jeszcze nie wiedział jak decyzje produkcji wpłyną na obsadę "Stulecia Winnych", bo nie ma wątpliwości, że niektórych aktorów na pewno zabraknie. Nie tylko tych, których bohaterów czeka śmierć. Także przedstawicieli młodego pokolenia Winnych.

Nie przegap: Stulecie Winnych 5. Arkadiusz Janiczek zdradził o czym będzie nowy sezon! Tylko u nas: kto zagra młodą Bronię?

Nie tylko Michał odejdzie ze "Stulecia Winnych"?

O odejściu ze "Stulecia Winnych" wspominała też Ina Sobala, która pożegnała się z Agnieszką i Michałem, mimo, że już było wiadomo, że powstanie 5 sezon. Sobala zapowiedziała jednak, że teraz czekają ją inne role i zawodowe wyzwania. Być może postać żony Michał zagra już inna aktorka. Niepewny jest też los samego Śniegockiego i dalszej przyszłości Marcina Franca w obsadzie.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach. Syn Franki dołączy do rodziny Zduńskich! Wyjdzie na jaw kto jest ojcem Adama - ZDJĘCIA

Obsada "Stulecia Winnych" zmieni się w 5 sezonie!

Ostatnio Marcin Franc na profilu na Instagramie zasugerował, że nie pojawi się w 5 sezonie "Stulecia Winnych". Umieścił zdjęcie z serialu oraz z innych produkcji, w których wystąpił w ciągu tego roku i zasugerował, że dla niektórych bohaterów nadszedł już koniec.

"Z niektórymi z tych panów ze zdjęcia już się nie spotkam, z innymi jeszcze jakiś czas przyjedzie mi spędzić, jacyś nowi pewnie pojawią się wkrótce.Myślę, że dużo się nauczyłem w tym sezonie, nie tylko w pracy, a może wyjątkowo nie w pracy. Może będę trochę mniej pracoholikiem... Ee pewnie nie. Jak tak patrzę na swój kalendarz to raczej się nie zanosi, ale pojawiło się więcej żółtych okienek (tak mam zaznaczone wydarzenia prywatne), to dobrze, żółty to ładny kolor, więcej żółtego sobie i Wam!" - napisał serialowy Michał ze "Stulecia Winnych".

Decyzja o tym kto zostanie w obsadzie 5 sezonu "Stulecia Winnych", a kogo zabraknie na pewno już zapadła. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w sierpniu ruszą zdjęcia do 13 nowych odcinków, żeby produkcja zdążyła nakręcić je do premiery wiosną 2023 roku. Tak jak w zeszłym roku, gdy powstała 4 seria "Stulecia Winnych", a twórcy zaczęli realizację odcinków latem, żeby potem pokazać także jesień i początek zimy.

Koniec Stulecia Winnych 4 ZWIASTUN. Nieproszeni goście na 100. urodzinach Władka Winnego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze