Stulecie Winnych, 5 sezon. Ania dożyje 100 urodzin! Ale na starość zostanie całkiem sama

i

Autor: TVP Stulecie Winnych, 5 sezon. Ania dożyje 100 urodzin! Ale na starość zostanie całkiem sama

Stulecie Winnych 5 sezon. Ania dożyje 100 urodzin! Ale na starość zostanie całkiem sama

W 5 "Stulecia Winnych" Ania (Urszula Grabowska) jako jedyna z rodzeństwa dożyje 100 lat! I choć to z jednej strony powód do wielkiej dumy i radości, z drugiej oznacza zupełną samotność Winnej w jesieni życia. Nie będzie już obok niej Mani (Magdalena Walach), Ignacego (Lesław Żurek), Jaśka (Patryk Szwichtenberg), ani Michała (Stefan Pawłowski). A dzieci pójdą swoją drogą. Jak pisaliśmy jako pierwsi pewne jest, że powstanie 5 sezon "Stulecia Winnych" i zacznie się on w 1989 roku. I najpewniej Ania będzie w nim do ostatniego odcinka! Jakie będą dalsze losy rodziny w 5 serii "Stulecia Winnych"? Zobacz jak zmieniała się Ania w GALERII ZDJĘĆ!

"Stulecie Winnych", 5 sezon. Na starość będzie rozmyślać samotnie nad swoim życiem

W 5 sezonie "Stulecia Winnych" będziemy śledzić losy kolejnego pokolenia rodziny. Na pierwszy plan wyjdą Ula (Kamila Tytło), Jula (Maja Kowalska) z Jeremim (Piotr Napierała), Małgosia (Zofia Stafiej), Staś (Karol Zbrojkiewicz), Antek (Krzysztof Cybulski) z Marleną (Aleksandra Nowosadko) i to im w głównej mierze poświęcona będzie dalsza część historii. Ale i najstarsze pokolenie będzie obecne, a Ania dożyje aż 100 lat!

Książka Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" kończy się w 2014 roku i wtedy jeszcze żyje Ania! Zdradzamy, że siostra bliźniaczka Mani dożyje 100 lat! Jednak jej starość będzie miała cienie. Długie życie nieodłącznie wiąże się z samotnością. Ania straci ukochaną siostrę Manię, Michała, Ignacego i będzie miała aż zbyt dużo czasu na rozmyślania nad swoim życiem. Czy napisze kolejną książkę?  

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2630: Ostatnie pożegnanie umierającej na raka Małgorzaty. Nie przeżyje operacji? - ZDJĘCIA 

Dla fanów to świetna wiadomość, że 5 sezon "Stulecia Winnych powstanie" - pisaliśmy o tym jako pierwsi TUTAJ. Pewne jest także, że będzie opowiadał dalsze losy rodziny aż do współczesnych czasów.  

Czy "Stulecie Winnych. Początek", najnowszy tom powieści Grabowskiej także zostanie zekranizowany? Czy w może w 6 sezonie poznamy historię Winnych od samego początku, kiedy młodziutka Bronia poznaje na potańcówce przyszłego męża, Władysława? Na wiadomość w tej kwestii będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. 

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 51: Nowa kobieta w życiu Antka! Piękna Marlena to przeciwieństwo zmarłej narkomanki Mirki. Będzie przed nią uciekał - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Stulecie Winnych 4, odcinek 51 ZWIASTUN. Janusz przeżyje wypadek! Ania wyda książkę o Winnych
Najnowsze