Barwy szczęścia, odcinek 2630: Ostatnie pożegnanie umierającej na raka Małgorzaty. Nie przeżyje operacji? - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2630: Ostatnie pożegnanie umierającej na raka Małgorzaty. Nie przeżyje operacji? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2630: Ostatnie pożegnanie umierającej na raka Małgorzaty. Nie przeżyje operacji? - ZDJĘCIA

W 2630 odcinku "Barw szczęścia" umierająca Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) trafi do szpitala na operację ostatniej szansy. Jerzy (Bronisław Wrocławski) będzie towarzyszył żonie do ostatniej sekundy. Marczak będzie musiał wziąć na siebie ostatnie słowa pożegnania i wolę ukochanej. Przerażona Małgorzata będzie miała bardzo złe przeczucia. Czy nie wybudzi się już ze śpiączki w 2630 odcinku "Barw szczęścia"? Zobacz koniecznie GALERIĘ SCEN z pożegnania Małgorzaty w 2630 odcinku "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2630 - wtorek, 11.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2630 odcinku "Barw szczęścia" Małgorzata pożegna się z ukochanym Jerzym i przekaże mu ostatnią wolę - pisaliśmy o tym jako pierwsi TUTAJ. Niezwykle przejmując e sceny w szpitalu wzruszą niejedno serce. Czy Małgorzata będzie miała słuszne przeczucia, że nie wybudzi się już ze śpiączki?

Małgorzata w 2630 odcinku "Barw szczęścia" wręczy mężowi tuż przed operacją listę spraw, których nie zdążyła załatwić przed śmiercią. Marczak będzie przerażony!

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2643: Gabrysia ciężko pożałuje, że porzuciła Józka. Ostatnie pożegnanie z Julcią – ZDJĘCIA

- Co to? - zapyta Małgorzatę przejęty Jerzy. 

- Sprawy, których nie zdążyłam uporządkować... Spisywałam je w nocy - wyzna umierająca Małgorzata. 

- Ale co ty mi tu w ogóle… Przecież to drobna operacja, zabieg prawie…

- Lepiej być przygotowanym na wszystko…

- Operacja się uda, a ty cała i zdrowa wrócisz niedługo do domu! Będę przy tobie, kiedy się obudzisz! - Jerzy zrobi wszystko, aby Małgorzata uwierzyła w powodzenie operacji. 

Czy chora na raka Małgorzata umrze w 2630 odcinku "Barw szczęścia"? A może to Jerzy będzie miał rację i jego ukochana wróci z nim do domu cała i zdrowa? Przekonamy się śledząc wątek od 11 maja w TVP2. 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2641: Bożena odzyska Tadzia! Ale Bruno nie wydostanie się z psychiatryka – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2620: Dramat Małgorzaty u lekarza. Chora na nowotwór nie będzie miała wyjścia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze