Stulecie Winnych 5 sezon. 100-letnia Ania zobaczy swoją śmierć. Przejmujące pożegnanie Winnej z rodziną

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 5 sezon. 100-letnia Ania zobaczy swoją śmierć. Przejmujące pożegnanie Winnej z rodziną

Stulecie Winnych 5 sezon. 100-letnia Ania zobaczy swoją śmierć. Przejmujące pożegnanie Winnej z rodziną

W 5 sezonie "Stulecia Winnych" Ania (Urszula Grabowska) jako jedyna z rodzeństwa dożyje 100 lat! I choć to wielkie szczęście, Winna zapłaci za to wysoką cenę osamotnienia. W finale 5 sezonu sagi rodu Winnych zobaczymy jak na urodziny 100. Ani w Brwinowie zbiera się cała rodzina, dzieci, wnuki. I wtedy Winna zobaczy swoją własną śmierć! Podczas tego przejmując tego obrazu ujrzymy powitanie Ani na tamtym świecie przez wszystkich, którzy ją kochali! Tak będzie, jeżeli twórcy "Stulecia Winnych 5" zdecydują się pokazać widzom to, co napisała Ałbena Grabowska w 3 tomie powieści pod tym samym tytułem. Sprawdź co już wiemy!

"Stulecie Winnych 5". Nieziemska wizja śmierci Ani 

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ Ania w "Stulecie Winnych 5" dożyje 100 lat! Jeżeli twórcy serialu skorzystają z niesamowitych scen z urodzin Winnej, przekonamy się na własne oczy jak żona Michała przewidzi własną śmierć!

Ania w rodzinie Winnych od zawsze miała niesamowity dar jasnowidzenia. Przewidywała najgorsze i najlepsze zdarzenia wszystkich bliskich sobie bohaterów. Ania "zobaczyła", jak Paweł zostaje złapany i wtrącony do ubeckiego więzienia, w którym groziła mu śmierć przez rozstrzelanie. Dzięki swoim wizjom Ania uratowała Pawłowi życie! Później Winna zobaczyła, jak wojsko katuje jej ciężarną córkę i znów tylko dzięki jej interwencji Ewę  udało się uratować. Wreszcie Ania wyczuła, że w noc wprowadzenia stanu wojennego domu Andzi i Stanisława stało się coś strasznego.

W finale całej historii "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" Ania zobaczymy własną śmierć, a scena jest niezwykle przejmująca. Czy zobaczymy ją na ekranie?

Zobacz też: Stulecie Winnych 5 sezon. Kolejna zmiana głównych bohaterek! Bliźniaczki Ula i Jula zastąpione innymi aktorkami - ZDJĘCIA

Ania w finałowej scenie powieści "Stulecie Winnych" jest dumna ze swojej wielkiej rodziny i tego, że nadal wszyscy trzymają się razem. Kiedy dzieci i wnuki Ani i Mani szaleją w ogrodzie przy suto zastawionym stole, Ania nagle znajduje się w zupełnie innym miejscu. Jako pierwszy u jej boku pojawia się Paweł! Za moment dołączają Michał i Mania, a Paweł pozwala sobie na żart: "Rysiek też wpadnie"? 

Ania w swojej wizji śmierci w finale "Stulecia Winnych" jest szczęśliwa i spokojna. Znów ma przy sobie wszystkich, których kochała i może wybierać się na "tamten świat".

Czy Ania tak właśnie umrze w 5 sezonie "Stulecia Winnych 5"? A może ktoś jednak ją zawróci i zatrzyma wśród żyjących bliskich? Wszystkiego dowiemy się w 2023 roku!

Przeczytaj także: Stulecie Winnych 5 sezon. Przerwany ślub Julii. Córka Basi nigdy nie wytłumaczy się dlaczego uciekła sprzed ołtarza

Koniec Stulecia Winnych 4 ZWIASTUN. Nieproszeni goście na 100. urodzinach Władka Winnego
Najnowsze