Stulecie Winnych 4 sezon. Nowe twarze Ani i Mani i aktorzy w obsadzie! Wiemy kto jeszcze zagra - ZDJĘCIA

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 4 sezon. Nowe twarze Ani i Mani i aktorzy w obsadzie! Wiemy kto jeszcze zagra - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4 sezon. Nowe twarze Ani i Mani i aktorzy w obsadzie! Wiemy kto jeszcze zagra - ZDJĘCIA

2021-10-18 15:48

"Stulecie Winnych" 4 przyniesie dużo zmian w obsadzie! Pojawią się nowi bohaterowie i aktorzy, a członkowie rodziny Winnych zmienią się nie do poznania. Ponieważ akcja "Stulecia Winnych" 4 będzie się toczyć w latach 1976-1989, to główne bohaterki Ania i Mania, w które wcielają się Urszula Grabowska i Magdalena Walach będą miały zupełnie inne twarze. Siostry Winne zestarzeją się, co będzie wyraźnie widać po zmianach, jakie zajdą w ich wyglądzie. W finale 4 sezonu "Stulecia Winnych" bliźniaczki będą miały już 75 lat! To oznacza, że Grabowska i Walach zostaną zastąpione innymi aktorkami? Poznajcie szczegóły!

Czy nastąpi zmiana aktorek w 4 sezonie "Stulecie Winnych"? Duże zmiany w obsadzie!

Premiera 4 sezonu "Stulecie Winnych" dopiero w 2022 roku, być może wiosną albo najpóźniej jesienią. Im bliżej emisji nowych odcinków "Stulecia Winnych", których akcja obejmie lata 1976-1989, tym wychodzi na jaw coraz więcej szczegółów jak potoczą się dalsze losy rodziny Winnych. Wiadomo już na pewno, że w 4 serii widzowie zobaczą lubianych, ale starzejących się bohaterów, lecz głównie akcja będzie się toczyła wokół wątków młodego pokolenia Winnych, dzieci i wnuków Ani i Mani. Oczywiście nie zabraknie poruszających wydarzeń z życia głównych bohaterek, sióstr bliźniaczek, które były czołowymi postaciami w poprzednich trzech seriach "Stulecia Winnych".

Nie przegap: Stulecie Winnych. Tak zestarzeją się Andzia i Stanisław. Seniorów Winnych czeka tragiczna śmierć - WIDEO

Wyszło już na jaw jak w 4 sezonie "Stulecia Winnych" będą wyglądały Ania i Mania. Ze zdjęć z planu wynika, że Urszula Grabowska i Magdalena Walach zostały specjalnie postarzone do ról sióstr, które będą już seniorkami. Widać wyraźnie, że twarze Ani i Mani będą pokryte zmarszczkami, ich ogniste, rude włosy wyblakną z powodu siwizny, ale nawet upływ czasu nie odbierze bliźniaczkom urody.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA jak się zestarzeją bohaterowie w 4 sezonie "Stulecia Winnych >>>

Sprawdź też: Stulecie Winnych 4 sezon. Autorka książki zdradza dalsze losy Winnych. Tego nikt się nie spodziewa

Co wydarzy się w 4 sezonie "Stulecia Winnych"?

Nowy 4 sezon "Stulecia Winnych" rozpocznie się gdy w kraju w 1976 roku wybuchną strajki, stworzy się Komitet Obrony Robotników, partia stanie się wrogiem narodu. Z tymi wydarzeniami nie pogodzi się Michelle (Maria Pawłowska), córka Damiana Winnego (Paweł Okraska), ukochana wnuczka Władka (Arkadiusz Janiczek), która zostanie w Polsce, nie wyjedzie  z ojcem do Francji. Także syn  Ani i Michała Śniegockiego (Stefan Pawłowski), Michał junior (Marcin Franc) z żoną Agnieszką będą wiedzieli, po której stronie muszą stanąć, wierząc, że Polska może być krajem sprawiedliwym i demokratycznym.

Wybuch Stanu Wojennego w 4 sezonie "Stulecia Winnych" i noc 13 grudnia 1981 roku, podczas której życie z rozkazu generała Jaruzelskiego zamiera, zbierze tragiczne żniwo wśród Winnych. Tej nocy śmierć spotka Andzię (Barbara Wypych) i Stanisława (Jan Wieczorkowski).

Rodzina Winnych w 4 sezonie "Stulecia Winnych" zjednoczy się nie tylko w obliczu trudów. Połączą ich także wydarzenia radosne, śluby w rodzinie, narodziny dzieci, powroty bliskich z wygnania i więzienia, wybór Karola Wojtyły na papieża i pierwsza pielgrzymka Ojca Świętego do ojczyzny. To już pewne, że w 4 sezonie "Stulecia Winnych" wróci z Izraela córka Ani, Ewa (Sonia Mietielica) z synem Stasiem.

Nowi aktorzy w obsadzie 4 sezonu "Stulecia Winnych"

Obsada "Stulecia Winnych" 4 bardzo się zmieni, ale zostaną w niej aktorzy znani z poprzednich serii. Na pewno zagrają Urszula Grabowska, Magdalena Walach, Jan Wieczorkowski, Barbara Wypych, Stefan Pawłowski, Piotr Rogucki, Arkadiusz Janiczek, Patryk Szwichtenberg (Jasiek Winny), Lesław Żurek (ksiądz Ignacy), Weronika Humaj (Kasia Winna), Maria Pawłowska, Kamila Bujalska (Basia Borkowska), Sonia Mietielica (Ewa), Filip Gurłacz (Tomek Klimkiewicz - mąż Basi) oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska (Klimkiewiczowa - teściowa Basi).

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl do obsady 4 sezonu "Stulecia Winnych" dołączą Paweł Małaszyński, Andrzej Andrzejewski, Jacek Knap i Zofia Stafiej, która zagra Małgosię, córkę Kasi.

Praca na planie 4 sezonu "Stulecia Winnych" skończą się w grudniu, więc są spore szanse, że premiera nowych odcinków będzie już wiosną 2022 roku.

Stulecie Winnych. Ruszył 4 sezon. Tak się zmienią Andzia i Stanisław
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze