Stulecie Winnych 4, odcinek 44: Koniec Jerzyka. Zapłaci za wszystkie krzywdy, jakie wyrządzi Winnym - ZWIASTUN

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4, odcinek 44: Koniec Jerzyka. Zapłaci za wszystkie krzywdy, jakie wyrządzi Winnym - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 4, odcinek 44: Koniec Jerzyka. Zapłaci za wszystkie krzywdy, jakie wyrządzi Winnym - ZWIASTUN

W 1644 odcinku "Stulecia Winnych" Jerzyk (Andrzej Andrzejewski) wpadnie w panikę, że nadszedł czas, aby zapłacił za wszystkie krzywdy, jakie wyrządził Winnym. W 1980 roku strajki przyniosą efekt i w stoczni zostanie podpisane porozumienie "Solidarności" z władzą. Nadejdzie czas wielkiej nadziei i cała rodzina Winnych będzie cieszyła się, że może koszmar właśnie się kończy. Tylko nie Jerzyk - on zrozumie, że nadchodzi moment, w którym jego "kariera" donosiciela i sprzedawcy plastiku dobiega końca. Zobacz koniecznie ZWIASTUN 1644 odcinku "Stulecia Winnych" i GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 44 (odc. 5) - niedziela, 3.04.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 1644 odcinku "Stulecia Winnych" Ania (Urszula Grabowska) z Manią (Magdalena Walach) będą aż wstrzymywały oddech w nadziei, że nadszedł czas wielkich zmian i koszmar Polaków się kończy. Mania odzyska nadzieję, że Ryszard (Piotr Rogucki) będzie mógł wrócić do Polski, a Michał (Marcin Franc) z Agnieszką (Ina Sobala) będą szaleli z radości, że ich działalność opozycyjna w stoczni przynosi owoce. Z kolei Michelle (Maria Pawłowska) ostro zawalczy o siebie nie tylko zawodowo. Tylko Jerzyk będzie się kręcił niespokojny i pełen jak najgorszych przeczuć. Czy słusznie?

Zanim wybuchnie wielka radość u Winnych w 1644 odcinku "Stulecia Winnych" Jerzyk zdąży jeszcze złamać życie Michelle. To on wwiezie Winną prosto w zasadzkę bezpieki, po której życie Michelle już nigdy nie będzie takie samo. Czy syn Andzi (Barbara Wypych) wpadnie w końcu na swoim donosicielstwie?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1650: Rogowski odkryje, że ojciec Uli dał Kalince cenny skarb! Jakubczyk ukryje znacznie więcej przed córką - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

- Teraz już nasze dzieci będą bezpieczne - powie Ania Mani na widok podpisania porozumień gdańskich w telewizji. 

W tym samym momencie 44 odcinka "Stulecia Winnych 4" Jerzyk będzie się kręcił niespokojny za plecami Winnych, bo nie będzie miał pojęcia, co już za moment się z nim stanie. On akurat nie będzie bezpieczny - jeżeli jego współpraca z bezpieką wyjdzie na jaw, Jerzyk na wiele lat może trafić do więzienia!

Czy tak się stanie i syn Andzi już w 44 odcinka "Stulecia Winnych 4" zapłaci za wszystkie krzywdy, jakie wyrządził bliskim i wielu innym Polakom? Przekonamy się 3 kwietnia w TVP2.  

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Michelle skatowana w więzieniu! Zapłaci najwyższą cenę za miłość do Janusza – ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 44 ZWIASTUN. Koniec Jerzyka. Zapłaci za wszystkie krzywdy
Najnowsze