Stulecie Winnych 3 sezon. Mania po ślubie z Ryszardem będzie już inną kobietą! Przestanie kochać Pawła?

2020-06-29 10:50 jkk
Stulecie Winnych 3 sezon. Mania po ślubie z Ryszardem będzie już inną kobietą! Przestanie kochać Pawła?
Autor: TVP Stulecie Winnych 3 sezon. Mania po ślubie z Ryszardem będzie już inną kobietą! Przestanie kochać Pawła?

W 3 sezonie serialu "Stulecie Winnych" zobaczymy, jak Mania (Karolina Bacia) po ślubie z Ryszardem (Piotr Rogucki) stanie się zupełnie inną kobietą! Czy dojrzała, silna, pewna siebie Mania przestanie kochać swoją młodzieńczą miłość - Pawła (Tomasz Włosok)? Zapowiada się na to, że Mania odda całą siebie Ryszardowi, który pokochał ją bezgranicznie i otoczył całą rodzinę czułą opieką. Czy powrót Pawła w 3 sezonie "Stulecia Winnych" może cokolwiek zmienić? Zobacz co mówi na ten temat gwiazda serialu!

Stulecie Winnych sezon 3. Nie poznamy nowej Mani? U boku Ryśka stanie się silna i zapomni o Pawle!

Mania w nowych odcinkach 3 sezonu serialu "Stulecie Winnych" stanie się silną, niezależną kobieta. Wszelki ślad po niepewnej siebie i swoich decyzji, przerażonej wojną i ciężarem życia dziewczynie, wyparuje! Czy dawna miłość do Pawła również odleci na zawsze z serca Mani?

- Widzowie poznali ją jako roztrzepaną dziewczynę bez większych ambicji i naiwnie zakochaną w Pawle - mówi o swojej bohaterce Karolina Bacia w wywiadzie dla "Tele Tygodnia". - Dzisiaj powiedzielibyśmy, że to silna, niezależna kobieta - dodaje. I taką Manię zobaczymy w 3 sezonie serialu "Stulecie Winnych"!

Zobacz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Mania i Stanisław będą wyglądali zupełnie inaczej? To zdjęcie zszokowało fanów!

Stulecie Winnych, odcinek 24 ZWIASTUN. Ślub Mani i Ryszarda przerwany! Ubecy wtargną do kościoła - ZWIASTUN

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Bacia zdradza także co wpłynęło na tak wielką przemianę Mani. - Wojna sprawiła, że musiała szybko dorosnąć i wziąć na swoje barki jeszcze więcej, niż była w stanie unieść - mówi Bacia z empatią o swojej serialowej Mani. Kiedy gwiazda "Stulecia Winnych" chwali Manię dodaje też coś na temat decyzji, które bohaterka sagi musiała podjąć. - Wiemy, że nie był to jej własny wybór...

Czyżby Bacia miała zasugerować, że udany związek z Ryszardem to nie był wybór Mani w serialu "Stulecie Winnych", która w głębi ducha tęskni za Pawłem? Na pewno sporo dowiemy się na ten temat, kiedy w nowych odcinkach 3 sezonu serialu do życia Mani znów wkroczy Paweł... Czy namiesza w małżeństwie Winnej z Ryszardem w 3 sezonie serialu "Stulecia Winnych"?

Gdyby założyć, że Mania myśli o swoim mężu to, co Bacia o Roguckim, nic nie ruszy tego małżeństwa w "Stuleciu Winnych". - To ciepły, wspierający człowiek - chwali Bacia swojego ekranowego partnera. Czy silna, niezależna Mania nie pozwoli Pawłowi namiesząć w jej głowie i życiu przekonamy się w 3 sezonie "Stulecia Winnych"!  

Najnowsze