Stulecie Winnych 3, odcinek 29: Ewa odkryje, że Ania nie jest jej matką? Kazimierz osaczy Winnych! Wyjawi córce prawdę o jej pochodzeniu?

i

Autor: materiały prasowe TVP/ AKPA Stulecie Winnych 3, odcinek 29: Ewa odkryje, że Ania nie jest jej matką? Kazimierz osaczy Winnych! Wyjawi córce prawdę o jej pochodzeniu?

Stulecie Winnych 3, odcinek 29: Ewa odkryje, że Ania nie jest jej matką? Kazimierz osaczy Winnych! Wyjawi córce prawdę o jej pochodzeniu? ZWIASTUN

2021-03-21 19:49

W 29 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 Ewa (Sonia Mietielica) dowie się, że Ania Winna-Tarasiewicz (Urszula Grabowska) nie jest jej prawdziwą matką i odkryje, że urodziła się w żydowskiej rodzinie? Adoptowana córka Ani coraz częściej będzie sobie przypominać wydarzenia z przeszłości, urywki wydarzeń z czasów wojny, powstania w getcie. Zacznie zastanawiać nad swoim pochodzeniem. Poczuje się obca wśród Winnych i będzie podejrzewać, że Ania i Michał (Stefan Pawłowski) coś przed nią ukrywają. Na domiar złego Kazimierz (Mateusz Janicki) w 29 odcinku "Stulecia Winnych" osaczy Anię żądając ujawnienia prawdy o córce!

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 29 - niedziela, 21.03.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 29 odcinku "Stulecia Winnych" Ewa pozna prawdę o swojej rodzinie, o tym, że nie jest córką Ani i Kazimierza, tylko Róży Frejlich-Kronenberg (Maria Dębska), która zginęła zastrzelona przez Niemców z winy Tarasiewicz w wyjątkowo dramatycznych okolicznościach? To Ania uratowała małą Ewę, która wtedy miała jeszcze na imię Ida. Ksiądz Ignacy (Lesław Żurek) ochrzcił ją i nadał jej nowe imię. Po tej tragedii Ania w 2 sezonie "Stulecia Winnych" wróciła do Brwinowa. Mówiła wszystkim, że Ewa jest córką jej i Kazimierza.

Choć od tych wydarzeń minęło wiele lat, a Ania wychowała Ewę jak własne dziecko, to w 29 odcinku "Stulecia Winnych" młodą kobietę zaczną dręczyć wspomnienia z przeszłości. Nie będzie potrafiła tego wyjaśnić, ale przed oczami staną jej wstrząsające obrazy z czasów wojny. Ewa zacznie się zastanawiać nad swoim pochodzeniem. Poczuje się obca wśród Winnych i będzie podejrzewać, że nie mówią jej oni wszystkiego.

Jednak Ania w 29 odcinku "Stulecia Winnych" nie odpowie na nurtujące córkę pytania. Za każdym razem zmieniając temat kiedy Ewa opowie jej o swoich wspomnieniach z dzieciństwa. W końcu jako Ida razem z matką Róża przeżyła koszmar getta! Niestety Kazimierz nie odpuści Ani i wciąż będzie żądał spotkania z Ewą. Choć przez niego zginęła prawdziwa matka Ewy, to Tarasiewicz w 29 odcinku "Stulecia Winnych" zapragnie odzyskać córkę. Spotka się z Ewą i powie jej prawdę, że Ania nie jest jej matką? Nie, ale zrobi coś jeszcze gorszego!

Patrz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Oto nowa Ewa. Kim jest Sonia Mietielica, która gra córkę Ani?

Stulecie Winnych 3, odcinek 29 ZWIASTUN. Ania ukryje pochodzenie córki Ewy, ale Kazimierz ją osaczy. Dramatyczny poród Lotty

Sprawdź też: Janek z M jak miłość już tak nie wygląda! Tomas Kollarik odchodzi z serialu. Trudno go rozpoznać po metamorfozie - ZDJĘCIA

W 29 odcinku "Stulecia Winnych" Kazimierz osaczy rodzinę Winnych. Dalej szantażując Anię, że zniszczy życie jej i wszystkim członkom rodziny, których tak bardzo kocha, jeśli Ewa nie dowie się, że jej "ojciec" żyje! Strach przed byłym mężem sprawi, że Ania nie cofnie się przed niczym, by chronić najbliższych. Ukryje przed Michałem, że Kazimierz wrócił, nie podejrzewając nawet do czego jest zdolny tak bezwzględny drań jak on.

Stulecie Winnych 3 odc. 28. Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)

i

Autor: AKPA Stulecie Winnych 3 odc. 28. Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica)

i

Autor: AKPA Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica)
Stulecie Winnych 3 sezon. Ewa (Sonia Mietielica), Basia (Kamila Bujalska)

i

Autor: AKPA Stulecie Winnych 3 sezon. Ewa (Sonia Mietielica), Basia (Kamila Bujalska)
Stulecie Winnych 2 sezon odc. 19. Ida/Ewa (Ninel Kos), Róża (Maria Dębska)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 2 sezon odc. 19. Ida/Ewa (Ninel Kos), Róża (Maria Dębska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze