Tureckie seriale

"Przysięga". Özge Yağız i Gökberk Demirci rozstali się! Aktorka odpowiada na zarzuty o zdradę

Smutna wiadomość o miłości, która zaczęła się na planie tureckiego serialu "Przysięga". To już oficjalne: Özge Yağız i Gökberk Demirci rozstali się! Ich burzliwy związek nie doczekał szczęśliwego zakończenia. Dlaczego? Aktorka wydała w tej sprawie oświadczenie.

Spis treści

  1. Özge Yağız i Gökberk Demirci – historia miłości gwiazd serialu "Przysięga"
  2. Dali sobie druga szansę
  3. Özge Yağız i Gökberk Demirci znowu się rozstali
  4. Özge Yağız wydała oświadczenie
  5. O czym jest "Przysięga"?

Özge Yağız i Gökberk Demirci – historia miłości gwiazd serialu "Przysięga"

Ich miłość to materiał na film romantyczny, niestety bez happy endu. Özge Yağız i Gökberk Demirci poznali się na planie tureckiej telenoweli "Przysięga", w której wcielili się w głównych bohaterów - Reyhan i Emira. Ich miłość rozkwitała na planie "Yemin". Zakochani początkowo ukrywali swój związek, ale pierwsze informacje o tym, że są parą także poza serialem pojawiły się już w 2019 roku.

Czytaj też: Wszystkie śluby Yildiz z serialu "Zakazany owoc". Ilu mężów miała?

Dali sobie druga szansę

Özge Yağız i Gökberk Demirci byli już zaręczeni i planowali ślub. Wiosną 2022 roku gruchnęła jednak wiadomość o rozstaniu pary. Mówiło się, że to zazdrość zniszczyła ich uczucie – Özge odeszła z "Przysięgi" i zaczęła realizować się w kolejnych projektach, natomiast Gökberk do końca wcielał się w postać Emira i ponoć nie mógł znieść, że jego narzeczona gra teraz czułe sceny z innymi mężczyznami.

Światełko w tunelu pojawiło się latem 2022 r. Özge i Gökberk dali sobie drugą szansę, wrócili do siebie, a media znowu zaczęły się rozpisywać o ich ślubie. Choć wszyscy myśleli, że parze na dobre udało się zażegnać kryzys, do ceremonii ostatecznie nie doszło.

Jeszcze niedawno Özge i Gökberk chwalili się romantycznymi kadrami, ale teraz media obiegła informacja o tym, że zakończyli swoją relację.

Özge Yağız i Gökberk Demirci znowu się rozstali

We wrześniu 2023 roku dowiedzieliśmy się, że związek Özge Yağız i Gökberka Demirciego, czyli ulubionej pary widzów serialu "Przysięga", dobiegł końca. Informację jako pierwsza ujawniła Birsen Altuntaş.

Gdy wszyscy czekali na wiadomość o ślubie, przyszła informacja o rozstaniu. Aktorska para, która dała swojemu związkowi drugą szansę, postanowiła ponownie się rozstać. Özge Yağız przebywa w Kapadocji, gdzie powstaje serial „Szafir”, w którym gra, a Gökberk Demirci jest w Ayvalık, bo dołączył do zespołu serialu „Trzy Siostry” – napisała dziennikarka.

Özge Yağız wydała oświadczenie

Özge Yağız i Gökberk Demirci nie są już razem. Początkowo żadne z nich nie komentowało sprawy, ale gdy internauci zaczęli zarzucać aktorce zdradę, Özge Yağız postanowiła wystosować oświadczenie.

"Jestem podekscytowana nową pracą, pracujemy całym sercem ze wszystkimi moimi kolegami z drużyny. Byłam w związku i rozstaliśmy się miesiąc temu po rozmowie. W moim życiu nie ma teraz nikogo. Przykro mi, że muszę składać oświadczenie w związku z tym, co zostało powiedziane. Oczekuję po prostu szacunku" - napisała.

O czym jest "Przysięga"?

To turecki serial, który był emitowany w Polsce na antenie TVP w latach 2019- 2023. Pierwsze dwa sezony koncentrowały się na losach pięknej i skromnej Reyhan. Jej życie radykalnie się zmienia po śmierci matki. Odwiedza ją wtedy Hikmet, przybrany brat matki i prosi aby poślubiła jego rozpieszczonego syna Emira. Reyhan, kierowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się zostać żoną mężczyzny, który przywykł do wolności i zabawy. W 2. sezonie "Przysięgi" Reyhan rodzi syna i umiera, a w życiu serialowego Emira pojawia się nowa kobieta.

Listen on Spreaker.
Najnowsze