Zakazany owoc

"Zakazany owoc". Wszyscy mężowie Yildiz. Ile razy brała ślub? Przypominamy wszystkie uroczystości – TYLKO U NAS

Myślisz "Zakazany owoc", mówisz Yildiz! Bohaterka, w którą wciela się Eda Ece jest uwielbiana przez widzów. Jej historia to gotowy materiał na kolejny serial czy film. Zastanawialiście się, ile razy Yildiz brała w serialu ślub? Przypominamy jej wszystkich mężów.

Spis treści

  1. Kim jest Yildiz z serialu "Zakazany owoc"?
  2. Wszyscy mężowie Yildiz. Ilu ich było?

Śluby w serialu "Zakazany owoc" to już chleb powszedni. Bohaterowie zawierają małżeństwa, rozwodzą się, a potem znów biorą ślub – często z tym samym partnerem, z którym się rozwiedli. Dobrym przykładem jest chociażby Ender – była żoną Halita Arguna, z którym doczekała się syna. Po rozwodzie darli ze sobą koty po to, aby w 4. sezonie zewrzeć szyki przeciwko Yildiz i Sahice i znowu zostać mężem i żoną.

Miłosne zawirowania nie ominęły także Yildiz. Ile razy piękna blondynka wychodziła za mąż? Prześledźmy jej burzliwą historię.

Kim jest Yildiz z serialu "Zakazany owoc"?

Widzowie poznają Yildiz (w tej roli Eda Ece) jako przebiegłą dziewczynę, która marzy o wyrwaniu się z biedy i znalezieniu bogatego męża. Pewnego dnia jej drogi krzyżują się z Ender (Şevval Sam), żoną bogatego biznesmena.

- Jak tam Halit, już cię podrywa? - podpytuje Ender w 1. odcinku "Zakazanego owocu".

- Przepraszam, to żart?

- Niee, ja go znam, to kobieciarz.

- Przykro, że tak pani myśli. Wcale mnie nie podrywał – protestuje Yildiz.

- Niech więc zacznie… - powie tajemniczo Ender podczas jednej z pierwszych rozmów z Yildiz.

Później Ender poprosi młodziutką służącą, aby uwiodła jej męża. Tak zaczyna się serial "Zakazany owoc".

Yildiz czerpie garściami z wiedzy i doświadczenia Ender. Korzysta z jej rad, ale wkrótce zaczyna podejmować własne decyzje i zaskakuje nimi wszystkich.

Czytaj też: Poruszający list Kayi do Ender. Wyjaśniamy, jak to się skończy

Bohaterka, w którą wciela się Eda Ece, przeszła zdumiewającą przemianę na przestrzeni pierwszych sezonów "Zakazanego owocu". Dziś Yildiz stoi już na własnych nogach - można odnieść wrażenie, że uczeń przerósł już mistrza. Ender i Yildiz tworzą zgrany duet na ekranie, choć nie zawsze jest między nimi kolorowo, wszakże od przyjaźni do nienawiści jest bardzo blisko.

Wszyscy mężowie Yildiz. Ilu ich było?

Widzowie, którzy oglądają serial "Zakazany owoc" wiedzą, że Yildiz udało się uwieść męża Ender. Halit (Talat Bulut) nie był w stanie oprzeć się wdziękom pięknej blondynki i poślubił ją już w 1. sezonie "Yasak Elma".

Nie wszyscy jednak pamiętają, że Halit nie był pierwszym mężem Yildiz. W galerii przypominamy wszystkich partnerów Yildiz z "Zakazanego owocu". Zobacz również zdjęcia z ceremonii zaślubin.

Ile razy Yildiz brała ślub? Dowiesz się tego z naszej galerii.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze