Papiery na szczęście, odcinek 8: Marta okradnie Adama i ucieknie! Wiśniewska pokaże swoją prawdziwą twarz

i

Autor: X-news Papiery na szczęście, odcinek 8: Marta okradnie Adama i ucieknie! Wiśniewska pokaże swoją prawdziwą twarz

Papiery na szczęście, odcinek 8: Marta okradnie Adama i ucieknie! Wiśniewska pokaże swoją prawdziwą twarz - ZDJĘCIA

2021-09-15 17:50

W 8 odcinku "Papierów na szczęście" Marta (Adriana Kalska nie będzie miała pojęcia co robić z dziećmi, bez pieniędzy i dachu nad głową. Zdołali wyrwać się od okrutnego Krisa (Mateusz Kmiecik), ale co dalej? Wiśniewska w 8 odcinku "Papierów na szczęście" będzie tak zdesperowana, że postanowi okraść Adama (Jakub Sasak)! Matka dwójki dzieci wpadnie w amok i postanowi za wszelką cenę działać. Malowniczy Kraków okaże się jednak zbawienny, ale to nie wydarzy się od razu. Marta pokaże jaka jest naprawdę.

"Papiery na szczęście" odcinek 8 - czwartek, 16.09.2021, o godz. 19.30 w TVN7

W 8 odcinku "Papierów na szczęście" Marta będzie na skraju wytrzymałości. Razem z Marysią (Julia Latosińska) i Maksem (Jakub Gąsior) uciekli z domu od okrutnego Krisa, który dręczył ich psychicznie i fizycznie. Niestety po drodze zdarzył się wypadek, który zmienił wszystko. Wiśniewska wraz z dziećmi miała udać się do Zakopanego, ale w poprzednich odcinkach "Papierów na szczęście" zgubili całą gotówkę, która miała starczyć na życie poza domem. Po wypadku samochodowym Marta wylądowała z dziećmi w Krakowie, ale jeszcze nie wie, że jest to jakiegoś rodzaju przeznaczenie, bo właśnie tam mieszka Adam. Zakochał się w Marcie od pierwszego usłyszenia, bo oficjalnie nie poznali się jeszcze na żywo. Tak chwila wkrótce nadejdzie, ale zanim to nastąpi, Marta wywinie mu niezły numer. 

Przeczytaj: BrzydUla 2. Oto nowy Marek! Pokazali twarz aktora, który zastąpi Filipa Bobka i będzie drugim Markiem - ZDJĘCIA

Adriana Kalska w Papiery na szczęście. Pierwszy ZWIASTUN nowego serialu

W 8 odcinku "Papierów na szczęście" Marta pokaże swoją prawdziwą twarz. Twarz matki dwójki dzieci, która bardzo się martwi o siebie i o nich. Będą snuć się po Krakowie bez celu, a w pobliskich knajpach odmówią jej darmowego jedzenia. Kobieta nie będzie mogła użyć karty kredytowej, bo wtedy Kris zorientuje się gdzie jest i pewnie szybko by ją odnalazł. Marta w 8 odcinku "Papierów na szczęście" przełamie się i dopuści się kradzieży! Podbiegnie do motoru, na którym będą stały dwa kartony pizzy, zabierze je i ucieknie! 

Marta w 8 odcinku "Papierów na szczęście" będzie się wahała czy kradzież zostanie jej wybaczona i nie domyśli się, że okrada właśnie Adama... Wiśniewska zachowa się jednak z honorem i na miejsce kradzionych kartonów z pizzą, położy breloczek z sercem, żeby jakoś wynagrodzić stratę. Adam w  8 odcinku "Papierów na szczęście" znajdzie breloczek i nawet rozbawi go ta sytuacja. Wszystko wskazuje na to, że jego i Martę łączy prawdziwe przeznaczenie. Już wkrótce się spełni, kiedy Wiśniewska zacznie pracować  w firmie jego dziadka.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze