Papiery na szczęście, odcinek 1: Marta terroryzowana przez brutalnego męża! Krzysiek będzie chciał ją zabić  - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: TVN Papiery na szczęście, odcinek 1: Marta terroryzowana przez brutalnego męża! Krzysiek będzie chciał ją zabić - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Papiery na szczęście, odcinek 1: Marta terroryzowana przez brutalnego męża! Krzysiek będzie chciał ją zabić - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2021-09-06 16:37

W 1 odcinku "Papiery na szczęście" Marta (Adriana Kalska) będzie wydawała się szczęśliwą żoną znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), matką 16-letnich bliźniaków, ale jej życie u boku Krzyśka okaże się piekłem na ziemi. Uzależniony od alkoholu i narkotyków Kris w 1 odcinku "Papiery na szczęście" przy każdej nadarzającej się okazji będzie bił i upokarzał żonę. Kiedy Marta przyłapie Krzyśka na seksie ze swoją przyjaciółką Kaśką (Patrycja Durska) zażąda rozwodu. Naćpany Krzysiek sięgnie po pistolet, która podczas kolejnej awantury wystrzeli. Akurat w chwili gdy w obronie Marty stanie syn Maks (Jakub Gąsior)!

"Papiery na szczęście" odcinek 1 - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 19.30 w TVN7

Tragiczna historia Marty Wiśniewskiej w 1 odcinku "Papiery na szczęście" rozpocznie się w wyjątkowo romantycznym momencie miłosnego uniesienia. Piękna żona znanego piłkarza będzie cieszyła się szczęściem u boku Krzyśka, z którym ma dwoje dzieci - 16-letnie bliźnięta Maksa (Jakub Gąsior) i Marysię (Julia Latosińska). Ale czuły Kris, obsypujący Martę pocałunkami to tylko nierealny obraz ze snu głównej bohaterki "Papiery na szczęście". Prawdziwe oblicze Krisa będzie dużo bardziej mroczniejsze. Kariera piłkarza legła w gruzach, a Krzysiek zamienił się w brutala, który pod byle pretekstem wyżywa się na żonie. Bije ją i poniża nawet na oczach dzieci.

Nie przegap: Papiery na szczęście. Obsada, bohaterowie nowego serialu. Ile odcinków? - ZWIASTUN

W 1 odcinku "Papiery na szczęście" pijany Kris wtargnie do małżeńskiej sypialni, domagając się od Marty seksu. Wcześniej przez dwa dni nie raczył nawet pojawić się w domu! - Proszę cię zostaw mnie! - Marta będzie błagała Krzyśka o litość, ale potwór zlekceważy jej prośby.

- Co ci się znowu nie podoba?!- Śmierdzisz! Jesteś pijany! Gdzie byłeś? Przez dwa dni nie było z tobą kontaktu! - krzyknie Marta, której z trudem uda się uwolnić z objęć brutalnego męża. - A co, stęskniłaś się? Pokaż jak bardzo! - po tych słowach naćpany Kris w 1 odcinku "Papiery na szczęście" spadnie z łózka, z impetem uderzając w podłogę.

Adriana Kalska w Papiery na szczęście. Pierwszy ZWIASTUN nowego serialu

Sprawdź też: Adriana Kalska w Papiery na szczęście. Tak Marta zemści się na okrutnym mężu Krisie za zdradę i próbę zabójstwa w 1 odcinku - ZWIASTUN

Cierpliwość Marty w 1 odcinku "Papiery na szczęście" skończy się kiedy do Krisa zgłoszą się bandyci, u których były piłkarz ma długi. Kris zastawi dom, aby zdobyć pieniądze, a Marta będzie mogła się z tym pogodzić, że brutalny mąż niszczy życie całej rodzinie.

Sytuacja w 1 odcinku "Papiery na szczęście" wymknie się spod kontroli gdy Marta zastanie Krzyśka na seksie ze swoją przyjaciółką Kaśką. Z wściekłości rozbije szyby w aucie i podejmie ostateczną decyzję. Nie będzie znosiła dłużej zdrad i bestialskich awantur Krisa.

Wieczorem w domu Wiśniewskich w 1 odcinku "Papiery na szczęście" rozegra się jednak kolejny dramat. Kris znów wróci do rodziny odurzony narkotykami. Tym razem będzie miał pistolet! - Co ty robisz człowieku?! Jesteś naćpany!

- Musiałem zapłacić Kaśce za szybę!

- Kiedy zdążyłeś się naćpać?!

- Ciesz się, że to nie była moja fura!

- Chcę rozwodu!

- O czym ty do mnie rozmawiasz, Martusia! Przecież ja ci nie pozwolę odejść! Ty jesteś moja! To co moje, jest moje, rozumiesz! I będę robił to, co chcę! Bo jestem królem życia, królem świata, rozumiesz?! - bezwzlędny Kris w 1 odcinku "Papiery na szczęście" chwyci żonę za rękę, a potem przystawi jej pistolet. - To boli, zostaw! Krzysiek, co ty robisz?! Przestań się wygłupiać i odłóż to!

- To poproś mnie... Na kolana i błagaj! To może odłożę... Na kolana mówię! - krzyknie do żony. W chwili kiedy w 1 odcinku "Papiery na szczęście" w obronie Marty stanie jej syn Maks, rozlegnie się strzał. A później będzie słuchać już tylko wrzask kobiety.

	Papiery na szczęście odc. 1. Marta (Adriana Kalska), Krzysztof Kris (Mateusz Kmiecik)

i

Autor: player.pl Papiery na szczęście odc. 1. Marta (Adriana Kalska), Krzysztof "Kris" (Mateusz Kmiecik)
	Papiery na szczęście odc. 1. Marta (Adriana Kalska), Krzysztof Kris (Mateusz Kmiecik)

i

Autor: player.pl Papiery na szczęście odc. 1. Marta (Adriana Kalska), Krzysztof "Kris" (Mateusz Kmiecik)
	Papiery na szczęście odc. 1. Marta (Adriana Kalska), Krzysztof Kris (Mateusz Kmiecik)

i

Autor: player.pl Papiery na szczęście odc. 1. Marta (Adriana Kalska), Krzysztof "Kris" (Mateusz Kmiecik)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze