Tureckie seriale

Okrutna zbrodnia w serialu "Zakazany owoc"! Zdradzamy, co wydarzy się w połowie sierpnia. Ender i Sahika wstrzymają oddech [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

Przed nami kolejne ważne momenty w tureckim serialu "Zakazany owoc". Już w połowie sierpnia dojdzie do następnej masakry. Ender i Sahika będą pewne, że na własne oczy widziały, do czego zdolny jest Hasan Ali. W galerii możesz sprawdzić, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach tureckiej telenoweli. Mamy nowe zdjęcia.

Spis treści

  1. "Zakazany owoc" w połowie sierpnia. Co się wydarzy?
  2. Hasan z serialu "Zakazany owoc" ma córkę?
  3. Kim jest Cansu z serialu "Zakazany owoc"?
  4. "Zakazany owoc" od 7-16 sierpnia. Oto, co wydarzy się w odcinkach 275-281

Turecki serial "Zakazany owoc" powoli zbliża się do finału 4. sezonu na antenie TVP. Czy stacja wyemituje następną serię przygód Yldiz (Eda Ece) i Ender (Şevval Sam)? To wciąż tajemnica. Zdradzamy, że przed nami jeszcze wiele zaskakujących momentów w serialu i chyba nadal nie możemy narzekać na nudę.

"Zakazany owoc" w połowie sierpnia. Co się wydarzy?

Ender i Sahika (w tej roli Nesrin Cavadzade) znajdą się na pierwszym planie zaraz po wyjściu z więzienia. Wolność zawdzięczają przecież Hasanowi, ale w życiu nie ma nic za darmo. Aby wydostać się z więzienia, panie musiały oddać swoje akcje w firmie.

Już w 275. odcinku "Zakazanego owocu" zaczną knuć intrygę przeciwko biznesmenowi. Do współpracy namówią nawet Feride, obiecując jej pozbycie się… synowej! Czy Yildiz znowu znajdzie się w niebezpieczeństwie?

Wizerunek blondynki zostanie poważnie nadszarpnięty już podczas uroczystej gali z okazji 25-lecia firmy Hasana. Wszyscy dowiedzą się, dlaczego Yildiz poślubiła Cagataya.

Czytaj też: Gigantyczny pożar w serialu "Zakazany owoc". Yildiz i Cagatay w śmiertelnej pułapce!

Hasan z serialu "Zakazany owoc" ma córkę?

W sierpniu do akcji wkroczy tajemnicza Cansu (w tej roli Nilperi Şahinkaya). Dziewczyna pojawi się znikąd i przedstawi się jako… córka Hasana. Tak naprawdę jest siostrzenicą jego drugiej żony i działa w zmowie z… Ender i Sahiką!

Jeśli zrobisz to, co chcemy, zarobisz dużo pieniędzy. Zamieszkasz w rezydencji, będziesz nosić drogie ubrania… Masz wzbudzić jego litość, opowiedzieć o traumie z dzieciństwa, że twoja ciocia jest twoją matką, ale ukrywała przed tobą prawdę. Wymyślaj, ile tylko zechcesz – poleci Ender.

Kim jest Cansu z serialu "Zakazany owoc"?

Cansu jest po trzydziestce. To siostrzenica Filiz, drugiej żony Hasana. Dziewczyna odwiedzała wujostwo i żyła z nimi w zgodzie. Później ich drogi naturalnie się rozeszły, a Cansu imała się różnych prac, aby stanąć na własnych nogach, ale życie, którego pragnie, pozostaje na razie tylko w sferze marzeń. Ender i Şahika odnajdą ją i złożą ofertę nie do odrzucenia. Dla Cansu będzie to życiowa szansa...

"Zakazany owoc" od 7-16 sierpnia. Oto, co wydarzy się w odcinkach 275-281

W galerii znajdziesz najnowsze streszczenia odcinków serialu "Zakazany owoc" oraz kolejną porcję zdjęć. Sprawdź, co wydarzy się w tureckiej telenoweli do 16 sierpnia. Trudno narzekać na nudę!

Najnowsze