Nowi sąsiedzi. Serial Polsatu z Martą Żmudą Trzebiatowską! Gwiazda Na dobre i na złe zagra nietypową rolę - ZDJĘCIA

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Nowi sąsiedzi. Serial Polsatu z Martą Żmudą Trzebiatowską! Gwiazda Na dobre i na złe zagra nietypową rolę - ZDJĘCIA

Nowi sąsiedzi

Nowi sąsiedzi. Serial Polsatu z Martą Żmudą Trzebiatowską! Gwiazda Na dobre i na złe zagra nietypową rolę - ZDJĘCIA

2022-08-06 16:33

Widzowie uwielbiają Martę Żmudę Trzebiatowską m.in. za rolę w "Na dobre i na złe" , a teraz aktorka pokaże się w zupełnie innej odsłonie. Będzie miała okazję zagrać kompletnie inną postać od Hani Sikorki z Leśnej Góry. Żmuda Trzebiatowska dostała angaż u konkurencji i już niebawem widzowie zobaczą aktorkę w nowej produkcji telewizji Polsat. Chodzi o serial "Nowi sąsiedzi", który jest adaptacją bestsellerowego thrillera holenderskiej autorki kryminałów – Saskii Noort. Marta Żmuda Trzebiatowska wcieli się w rolę Judyty, wyzwolonej trenerki fitness. Co się wydarzy? Zobacz ZDJECIA.

Nowi sąsiedzi. Marta Żmuda Trzebiatowska w roli wyzwolonej Jowity

Marta Żmuda Trzebiatowska pojawi się w nowej produkcji telewizji Polsat. Gwiazda "Na dobre i na złe" nie rezygnuje z udziału w hicie TVP i pojawi się również jako Hania Sikorka. Aktorka postanowiła jednak zaprezentować się w nowej roli i wcieli się w bohaterkę Judytę, wyzwoloną trenerkę fitness, ukochaną przystojnego policjanta Szczepana (Sebastian Fabijański). Judyta niczym nie będzie przypominać Hani Sikorki z "Na dobre i na złe". Fizycznie i psychicznie to dwie różne kobiety!

Nowi sąsiedzi. O czym będzie serial z Martą Żmudą Trzebiatowską? 

- Trzymający w napięciu serial „ Nowi sąsiedzi” to thriller obyczajowo-kryminalny, którego akcja toczy się na nowoczesnym osiedlu na przedmieściach - podaje telewizja Polsat. - Poznajemy Ewę i Piotra (Marianna Zydek, Michał Żurawski), które podjęło decyzję o przeprowadzce ze względu na zapowiadające się powiększenie rodziny. Para wiodła do tej pory dość spokojne życie. Ona młoda, wrażliwa, lekko zagubiona dziewczyna, pochodząca z tradycyjnej, religijnej rodziny. On sporo starszy, jest dziennikarzem muzycznym i pochodzi dobrego warszawskiego domu. Para mimo różnicy wieku stanowi zgrana parę - czytamy. 

- Sielankę burzy przedwczesny poród i śmierć dziecka. Nowy dom miał być przepełniony szczęściem, a zamienia się w mroczne miejsce. Para próbuje poradzić sobie z tragedią, znajdując wsparcie w nowych sąsiadach. Judyta i Szczepan (Marta Żmuda-Trzebiatowska, Sebastian Fabijański) to bardzo wyzwolona para. Ona jest atrakcyjną, instruktorką fitnessu, on przystojnym policjantem, typem prawdziwego macho.

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Oliwka przerywa pracę i ucieka z planu! To przez kłamstwa Kajtka dziewczyna nie wytrzymała napiętej atmosfery? - ZDJĘCIA

Kiedy i gdzie oglądać serial "Nowi sąsiedzi"?

Mimo, że sąsiedzi pochodzą z zupełnie innych światów, zaczynają dzielić ze sobą radości i troski, a ich więź mocno się zaciska, co powoduje dramatyczne w skutkach konsekwencje. Trzecia para sąsiadów, Liliana i Kacper (Jowita Budnik, Mirosław Baka) to tylko z pozoru zgodne małżeństwo. Niedołężność Liliany, buduje między małżonkami mur z tajemnic i frustracji, który nieodwracalnie wpłynie na życie wszystkich sąsiadów.

W rolach głównych zobaczymy: Martę Żmudę-Trzebiatowską, Mariannę Zydek, Jowitę Budnik, Michała Żurawskiego, Sebastiana Fabijańskiego oraz Mirosława Bakę. Serial pojawi się najpierw w serwisie Polsat Box Go, a następniena antenie Telewizji Polsat oraz serwisie i aplikacji polsatgo.pl. Dokładana data premiery nie jest jeszcze podana.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marta zmieni się nie do poznania! Fani nie są zachwyceni metamorfozą byłej kochanki Artura – ZDJĘCIE

Hania odchodzi z Na dobre i na złe? Marta Żmuda Trzebiatowska pożegnała się z planem! - WIDEO, ZDJĘCIA
Najnowsze