Zapukaj do moich drzwi

Następca "Zapukaj do moich drzwi"? Kerem Bürsin wraca do gry. Ten turecki serial może być mega hitem! O czym jest "Ya Çok Seversen"?

Serial "Zapukaj do moich drzwi" bił swego czasu rekordy oglądalności, ale wszystko co dobre, szybko się kończy. "Sen Çal Kapımı" dobiegło końca, ale już niebawem w Turcji pojawi się kolejna produkcja, którą śmiało możemy określić następcą "Zapukaj do moich drzwi". O czym jest "Ya Çok Seversen", w którym zagrał Kerem Bürsin?

Spis treści

 1. "Zapukaj do moich drzwi" - serialowy hit z Turcji
 2. "Ya Çok Seversen" powtórzy sukces "Zapukaj do moich drzwi"?
 3. "Ya Çok Seversen" - obsada, aktorzy
 4. Zobacz zwiastun serialu "Ya Çok Seversen"

"Zapukaj do moich drzwi" - serialowy hit z Turcji

"Zapukaj do moich drzwi" to turecki serial z 2020 roku, który stał się światowym hitem. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy Serkana Bolata i Edy Yildiz, w których wcielili się Kerem Bürsin i Hande Erçel. To właśnie na planie tego serialu narodziła się między nimi miłość. Niestety uczucie, które połączyło głównych aktorów, nie przetrwało próby czasu.

Warto również wspomnieć, że finałowy odcinek "Sen Çal Kapimi", którego premiera odbyła się w 2021 roku, pobił rekord wpisów na Twitterze należący do kultowej "Gry o Tron". Serial "Zapukaj do moich drzwi" pokazywany był również w Polsce na kanale WP.

Międzynarodowy sukces serialu telewizji FOX sprawił, że konkurencyjna stacja - Kanal D, zamówiła kolejną komedię romantyczną z Keremem Bürsinem w roli głównej.

"Ya Çok Seversen" powtórzy sukces "Zapukaj do moich drzwi"?

Mowa o serialu "Ya Çok Seversen", który zadebiutuje na antenie w Turcji już w czwartek, 6 lipca. O czym opowie ta produkcja? "Ya Çok Seversen" to historia Ateşa (Kerem Bürsin) i Leyli (Hafsanur Sancaktutan). Ateş po śmierci matki został wysłany do szkoły z internatem i nigdy nie wrócił już do domu. Młodzieńcze lata spędził za granicą, nie ufając nikomu. Leyla to z kolei dziewczyna, która nigdy nie poznała swojej prawdziwej rodziny. Zarabia oszukując ludzi. Ich drogi przetną się w Stambule.

"Ya Çok Seversen" - obsada, aktorzy

Oprócz Kerema Bürsina i Hafsanur Sancaktutan w obsadzie "Ya Çok Seversen" znaleźli się:

 • Hatice Aslan,
 • Şerif Erol,
 • Cemre Ebuzziya,
 • Nazmi Kırık,
 • Aziz Caner İnan,
 • Mine Kılıç,
 • Oğulcan Arman Uslu,
 • Durukan Çelikkaya,
 • Lara Pera Aslan,
 • Özgün Akaçca,
 • Adin Külçe.

Zobacz zwiastun serialu "Ya Çok Seversen"

Czy serial "Ya Çok Seversen" powtórzy sukces "Zapukaj do moich drzwi"? Przekonamy się o tym już niebawem! Tymczasem zobacz pierwsze zdjęcia z serialu "Ya Çok Seversen" i daj znać, jak ci się podoba!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze