Ludzie i bogowie, odcinek 6: Dager z Bellą na balu u gubernatora. Jadwiga nie będzie chciała z nim być - ZWIASTUN

i

Autor: materiały prasowe TVP Ludzie i bogowie, odcinek 6: Dager z Bellą na balu u gubernatora. Jadwiga nie będzie chciała z nim być - ZWIASTUN

Ludzie i bogowie, odcinek 6: Dager z Bellą na balu u gubernatora. Jadwiga nie będzie chciała z nim być - ZWIASTUN

2020-10-18 18:14

W 6 odcinku serialu "Ludzie i bogowie" Dager (Dawid Dziarkowski) po nocy spędzonej z Jadwigą (Marianna Zydek) i tajnej akcji, do której wciągnął dziewczynę nie będzie mógł się z nią skontaktować. W tej sytuacji Tadeusz w 6 odcinku "Ludzie i bogowie" razem z Onyksem (Jacek Knap) skupi się na wykonaniu rozkazu - doktora Jana Nowotnego (Cezary Żak), agenta, który wydał już wielu szpiegów w ręce gestapo. Na pomysł jak zabić Nowotnego wpadnie Bella (Katarzyna Dorosińska), którą Dager weźmie na bal do gubernatora Ludwiga Fischera (Redbad Klynstra-Komarnicki). Zobaczcie zwiastun serialu "Ludzie i bogowie"!

"Ludzie i bogowie" odcinek 6 - niedziela, 18.10.2020, o godz. 20.15 w TVP1

Ostatnio w serialu "Ludzie i bogowie" Dager i Jadwiga spędzili ze sobą upojną noc. Przyjaciółka Tadeusza uległa mu po akcji, w którą wciągnął ją działający w konspiracji żołnierz kontrwywiadu AK. Miała pomóc Dagerowi zlikwidować kolejnego zdrajcę, ale spanikowała. Do końca myślała bowiem, że Tadeusz zaprasza ją na randkę. Po namiętnym seksie z Dagerem w 6 odcinku "Ludzie i bogowie" Jadwiga się rozchoruje i nie będzie chciała go już widzieć. Mimo, że Korzeniewski zjawi się w jej mieszkaniu, ona ukryje się w swoim pokoju. Matka Jadwigi, Marta (Edyta Olszówka), nie wpuści go do niej.

Nie przegap: Królestwo kobiet, odcinek 1: Śmierć Roberta Klina podczas seksu. Dwie żony i byłe kochanki rozpoczną walkę o spadek - ZWIASTUN

- Co on ci złego zrobił? - zapyta córkę. - Powiesz kiedy zechcesz... - doda po chwili, widząc, że Jadwiga coś ukrywa. - Nie wpuszczaj go! - poprosi kochanka Dagera.

Anna Mrozowska: Gwiazda serialu „Ludzie i Bogowie” Musiałam ukrywać tatuaże

Tymczasem w 6 odcinku "Ludzie i bogowie" zapadnie wyrok śmierci na doktora Jana Nowotnego, podwójnego agenta, który wydał już wielu szpiegów w ręce gestapo. Akcja patrolu Pazur, w którym działają Dager i Onyks początkowo skończy się jednak niepowodzeniem. Pomysł, jak zlikwidować lekarza będzie miała Bella. W tym celu zaprosi Dagera na wyjątkowy bal w towarzystwie Niemców i zdrajców.

Na przyjęciu u gubernatora Ludwiga Fischera w 6 odcinku "Ludzie i bogowie"  wraz z Dagerem będą próbowali zdobyć adres Nowotnego. Po balu razem z Onyksem porwą ochroniarza Nowotnego. Uda im się wyciągnąć od niego adres Anieli (Erika Karkuszewska), kochanki lekarza i umówiony sygnał, po którym dziewczyna otworzy im drzwi.

Patrz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Nowe dzieci Ani i Michała oraz córka Mani - Basia! Duże zmiany w obsadzie! - ZDJĘCIA

W mieszkaniu kochanki, Tadeusz i Leszek, w 6 odcinku "Ludzie i bogowie" obiecają Nowotnemu, że darują mu życie, ale pod pewnym warunkiem.

- Wiesz, że został na ciebie wydany wyrok śmierci? Ja bym cię odstrzelił, ale nasza władza chce, żebyś żył. Od dzisiaj pracujesz dla nas! Ale wiesz, że długo nie pożyjesz jeśli... W ramach aktu dobrej woli napisz tu proszę nazwiska wszystkich ludzi, których rozpracowujesz...

Zaraz po tym jak w 6 odcinku "Ludzie i bogowie" Dager i Onyks dostaną listę od Nowotnego, zabiją lekarza. Dosypią mu trucizny do drinka.

Ludzie i bogowie odc. 6. Jadwiga (Marianna Zydek), Marta (Edyta Olszówka)

i

Autor: materiały prasowe TVP Ludzie i bogowie odc. 6. Jadwiga (Marianna Zydek), Marta (Edyta Olszówka)
Ludzie i bogowie odc. 6. Dager (Dawid Dziarkowski), Aniela (Erika Karkuszewska)

i

Autor: materiały prasowe TVP Ludzie i bogowie odc. 6. Dager (Dawid Dziarkowski), Aniela (Erika Karkuszewska)
Ludzie i Bogowie. Dawid Dziarkowski, Katarzyna Dorosińska

i

Autor: AKPA Ludzie i Bogowie. Dawid Dziarkowski, Katarzyna Dorosińska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze