Tureckie seriale

Levent ze "Zranionych ptaków" w serialu "Zakazany owoc"! Zdradzamy, kogo zagra Ali Yasin Özegemen

Ali Yasin Özegemen to niezapomniany Levent z serialu "Zranione ptaki". Tureckiego aktora już niebawem będziemy mogli oglądać w kolejnym hicie znad Bosforu, czyli w serialu "Zakazany owoc". Kogo zagra Ali Yasin Özegemen w ostatnim sezonie "Yasak Elma"? Zdradzamy najważniejsze informacje.

Spis treści

  1. Grał Leventa w serialu "Zranione ptaki". Teraz pojawi się w "Zakazanym owocu"
  2. Ali Yasin Özegemen w serialu "Zakazany owoc". Kogo zagra?

Grał Leventa w serialu "Zranione ptaki". Teraz pojawi się w "Zakazanym owocu"

"Zranione ptaki" to turecki serial, który był emitowany na antenie TVP w latach 2022-2023. Fabuła koncentrowała się na losach Meryem, małego Ömera i bogacza Leventa, który w finale okazał się być ojcem chłopca.

Jedną z gwiazd serialu "Zranione ptaki" był 34-letni dziś Ali Yasin Özegemen, któremu sławę przyniosła właśnie rola Leventa Metehanoğlu. Aktor wystąpił później w ostatnim sezonie "Zakazanego owocu" i już niebawem w Polsce rozpocznie się emisja odcinków "Yasak Elma" z jego udziałem.

Czytaj także: Najlepsze seriale tureckie o miłości. TOP 13 seriali, które warto obejrzeć

Ali Yasin Özegemen w serialu "Zakazany owoc". Kogo zagra?

Ali Yasin Özegemen dołączył do ekipy "Zakazanego owocu" w 6. sezonie, który jest zwieńczeniem historii przebojowej Yildiz (Eda Ece) i podstępnej Ender (Şevval Sam). Aktor wcielił się w postać Tarcana, tureckiej gwiazdy popu.

Zobacz: Najgorętsze pary tureckiego show-biznesu. O nich jest teraz bardzo głośno!

Zdradzamy, że jego bohater pojawi się już na początku finałowej serii. Yildiz zupełnie przypadkiem odkryje, że w mieszkaniu obok pracuje ekipa, która poszukuje idealnej lokacji do najnowszego klipu sławnego piosenkarza. Blondynka nie przepuści takiej okazji i od razu pójdzie przywitać gości jako właścicielka domu. "Dom jest piękny, ale ostatnie słowo należy do pana Tarcana" – poinformuje ją jeden z członków ekipy filmowej. 

Polecamy: Złoty chłopak. Sekretny romans Ifakat i Orhana wyjdzie na jaw! Halis o wszystkim się dowie

Pierwsze spotkanie Yildiz z Tarcanem nie będzie należało do udanych. Blondynka zdenerwuje muzyka i ten wybiegnie z domu, ale wkrótce ich drogi ponownie się skrzyżują.

Yildiz naopowiada koleżankom, że zaprzyjaźniła się z gwiazdą popu. Szybko rozniesie się plotka, że są parą! Co będzie dalej?

Tarcan, w którego wciela się Ali Yasin Özegemen zainteresuje się Kumru (w tej roli Biran Damla Yılmaz)! Czy będą razem?

Zobacz w galerii zdjęcia Tarcana z serialu "Zakazany owoc ".

O serialu "Zakazany owoc"

"Zakazany owoc" (oryg. "Yasak Elma”) to turecki serial, który latem 2022 roku trafił do polskiej telewizji. Początkowo telenowela koncentrowała się na losach dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, zadziorna bizneswomen i była żona Halita Arguna. Yildiz i Ender nie przepadają za sobą, ale zawsze potrafią współdziałać, w imię "wyższego dobra".

W 4. sezonie "Zakazanego owocu" z serialem pożegnało się kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut i Sahika, którą grała Nesrin Cavadzade. Yildiz była żoną przystojnego Cagataya, ale ich związek się rozpadł. Jej rywalką w 5. sezonie "Yasak Elma" jest Kumru, córka biznesmena o imieniu Doğan Yıldırım.

Listen on Spreaker.
Najnowsze