Koniec Zawsze warto. Dorota "zabiła" Kamila, a on uciekł! Co się stało z Kamilem? WIDEO

2020-05-21 10:12 Ag
 Koniec Zawsze warto. Dorota zabiła Kamila, a on uciekł! Co się stało z Kamilem?
Autor: Zawsze warto Instagram Koniec Zawsze warto. Dorota "zabiła" Kamila, a on uciekł! Co się stało z Kamilem?

Ostatnia scena w 24 odcinku "Zawsze warto" zmroziła krew w żyłach wszystkich widzów! Kamil (Jakub Wesołowski) chciał zabić Adę (Julia Wieniawa), ale w jej obronie stanęły przyjaciółki. Dorota (Katarzyna Zielińska) wbiła Kamilowi nóż w plecy, który padł ranny na podłogę. Kiedy ze łzami w oczach powiedziała "zabiłam człowieka", wydawało się, że Kamil nie żyje. Ale w finałowej scenie 24 odcinka "Zawsze warto" Kamil uciekł. Co się z nim stało? Czy będzie 3 sezon "Zawsze warto", który wyjaśni gdzie się podział Kamil?

"Zawsze warto" 2 sezon odcinek 24 - środa, 20.05.2020, o godz. 21.00 w Polsacie

Koniec "Zawsze warto" w 2 sezonie trzymał w napięciu aż do ostatniej sekundy! Widzowie, którzy oglądali 24 odcinek "Zawsze warto" w Polsacie na oficjalnym profilu serialu na Instagramie umieszczają komentarze, że po emisji finału nie mogą dojść do siebie.

Wszyscy zastanawiają się co będzie dalej z Kamilem, którego Dorota dźgnęła nożem i miał zginąć, ale jakimś cudem uciekł. Emocje wśród fanów sięgnęły zenitu, bo niestety potwierdzają się plotki, że nie będzie 3 sezonu "Zawsze warto". Nie nastąpi ciąg dalszy tej przerażającej historii, w której Kamil odsłonił przed Adą prawdziwą twarz - psychopaty, mordercy, który był w stanie zrobić wszystko, żeby zabrać jej syna Doriana (Kamil Jaroszewski).

Patrz też: Zawsze warto. Nie będzie 3 sezonu! Polsat szykuje nowy serial z gwiazdą hitu TVN

ZOBACZCIE scenę z 24 odcinka "Zawsze warto" - tak się wszystko skończyło!

W 24 odcinku "Zawsze warto" Kamil próbował udusić Adę kiedy ta po rozmowie z Sofią (Beata Ścibakówna) dowiedziała się kim naprawdę jest jej mąż. Z czułego, kochającego partnera zmienił się w bezwzględnego psychopatę, zdolnego do morderstwa.

- Masz mi oddać mojego syna! Skoro nie doceniasz jak bardzo się dla ciebie postarałem, to masz mi go oddać! Myślisz, że było mi miło pieprzyć jakąś starą dziwkę?! Ale wiedziałem, że muszę to zrobić, żeby wyjść z tego bagna. Tylko dla ciebie to robiłem. Tylko w ten sposób mogłem do was wrócić! Jak pozbyłem się tej kretynki z jachtu, była jedynym świadkiem... Teraz jestem czysty i bezpieczny, więc pytam się po raz ostatni - gdzie jest mój syn?!

Nie przegap: Koniec Zawsze warto. Kamil chciał zabić Adę! Dorota dźgnęła go nożem - ZWIASTUN

W tym momencie w 24 odcinku "Zawsze warto" do mieszkania Ady weszły Dorota i Marta (Weronika Rosati). Bez chwili zastanowienia Dorota sięgnęła po nóż i wbiła go w plecy Kamila. Działała instynktownie, w obronie Ady i jako matka Majki (Gabriela Świerczyńska), którą Kamil chciał sprzedać Arabom jako prostytutkę.

- Zabiłam człowieka... - powiedziała Dorota. Sekundę potem zrozpaczona Ada pochyliła się nad Kamilem, który nie dawał żadnego znaku życia. Ale w finałowej scenie 24 odcinka "Zawsze warto" ranny Kamil zniknął - najpewniej uciekł, żeby nie dopadła go policja.

Widzowie "Zawsze warto" nie dowiedzą się co się stało z Kamilem, bo nie będzie 3 sezonu! Przynajmniej na razie.

- Niewątpliwie pandemia wpłynęła na weryfikację naszych planów produkcyjnych - mam na myśli nie tylko seriale, ale również filmy i rozrywkę - obecnie jesteśmy na etapie nowego planowania i dostosowywania ramówki stacji do nowej rzeczywistości nie tylko rynkowo-reklamowej, ale do wszystkiego co się zmieniło wokół nas - komentuje portalowi wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, dyrektor programowa oraz członek zarządu Telewizji Polsat.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Zawsze warto 2 sezon, odc. 24: Ada (Julia Wieniawa), Kamil (Jakub Wesołowski)
Autor: Youtube Zawsze warto 2 sezon, odc. 24: Ada (Julia Wieniawa), Kamil (Jakub Wesołowski)
Zawsze warto 2 sezon, odc. 24: Ada (Julia Wieniawa), Marta (Weronika Rosati), Dorota (Katarzyna Zielińska), Kamil (Jakub Wesołowski)
Autor: Zawsze warto Instagram Zawsze warto 2 sezon, odc. 24: Ada (Julia Wieniawa), Marta (Weronika Rosati), Dorota (Katarzyna Zielińska), Kamil (Jakub Wesołowski)
Super Raport 20 V (goście: Winnicki, Sekielski, Sokołowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.