Komisarz Mama 3, odcinek 1: Maria nie przyzna mu Piotrowi do romansu z Krzysztofem Dębskim - ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat Komisarz Mama 3, odcinek 1: Maria nie przyzna mu Piotrowi do romansu z Krzysztofem Dębskim - ZDJĘCIA

Komisarz Mama 3, odcinek 1: Maria nie przyzna mu Piotrowi do romansu z Krzysztofem Dębskim - ZDJĘCIA

2022-03-02 15:04

Nowy 3 sezon "Komisarz Mama" rozpocznie się kiedy Maria Matejko (Paulina Chruściel) będzie w trakcie namiętnego i utrzymywanego w tajemnicy romansu z komisarzem Dębskim (Paweł Ławrynowicz). Od tragedii jaką przeżył bliski jej sercu Piotr Żeromski (Wojciech Zieliński) w 1 odcinku "Komisarz Mama" 3 miną już dwa miesiące. Mimo, że Piotr wciąż nie dojdzie do siebie, to wróci do pracy w policji, czym zaskoczy nie tylko Marię, ale także ich przełożoną Patrycję (Anna Dereszowska). Życie uczuciowe Marii skomplikuje nie tylko romans z Dębskim, ale także potajemnie zakochany w nie Piotr! Zobaczcie ZWIASTUN "Komisarz Mama"!

"Komisarz Mama" 3 sezon odcinek 1 (odc. 19) - środa, 2.03.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Pocałunek Marii i Dębskiego (Paweł Ławrynowicz) z finałowego odcinka drugiego sezonu w nowym 3 sezonie "Komisarz Mama" przerodzi się w płomienny romans. Nikt z zespołu nie domyśli się, co tak naprawdę łączy ich szefową z komisarzem Dębskim. Skrywany przed wszystkimi romans może jednak w 1 odcinku "Komisarz Mama" 3 szybko wyjść na jaw. Niespodziewanie do gabinetu wejdzie inspektor Patrycja Madalińska i zastanie Marię z Krzysztofem w dość niejednoznacznej sytuacji! Dosłownie w ostatniej chwili kochankom uda się uniknąć wpadki. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja i Łukasz znów razem po porodzie! Połączy ich syn - ZDJĘCIA

W 3 sezonie "Komisarz Mama" od dramatycznych wydarzeń, w których Piotr został postrzelony i walczył o życie minęły dwa miesiące. Zespół Marii będzie walczył z problemami kadrowymi, bo Piotr nie wróci jeszcze do pracy, a Jan (Arkadiusz Smoleński) z niej zrezygnuje. Kiedy jednak w 19 odcinku "Komisarz Mama" Piotr zdecyduje się na ryzykowny powrót do służby, bez odpowiednich uprawnień od lekarza, Maria, która poczuła z Żeromskim silną więź zanim doszło do tragedii, teraz będzie zmieszana, że ma kogoś innego i musi ukrywać co ją łączy z Dębskim. Zaraz po powrocie Piotr postanowi odzyskać względy Marii, a to oznacza, że czeka go walka z Dębskim o jej serce!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1648: Rewolucja u Zduńskich! Wszystko się zmieni od tej kolacji u Kingi i Piotrka - ZDJĘCIA

Ale na tym nie koniec zaskoczeń w 3 sezonie "Komisarz Mama"! Bo w nowych odcinkach pojawi się także brat Piotra Żeromskiego – Adam (Marcin Bosak), a także dowiemy się więcej o ich matce Aleksandrze (Ewa Kasprzyk), która będzie zamieszana w jedną ze spraw. Piotr po wypadku podejmie natomiast samowolnie decyzję o powrocie do służby w policji, co rozwścieczy Patrycję. Żeromski będzie przekonany, że jest na to gotowy. Jak się okaże - nie do końca. Żeby wytrwać, coraz częściej zacznie sięgać po leki przeciwbólowe, co może się dla niego źle skończyć.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze