Gwiazda Stulecia Winnych w nowej roli. Ina Sobala wraca na ekran! Już nie zagra Agnieszki? - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp Gwiazda Stulecia Winnych w nowej roli. Ina Sobala wraca na ekran! Już nie zagra Agnieszki? - ZDJĘCIA

Gwiazda Stulecia Winnych w nowej roli. Ina Sobala wraca na ekran! Już nie zagra Agnieszki? - ZDJĘCIA

Agnieszka ze "Stulecia Winnych" wystąpi w zupełnie innym serialu! Córka Małgorzaty Pieńkowskiej, gwiazdy "M jak miłość" brawurowo zdobyła serce Michała juniora (Michał Franc), syna Ani Winnej (Urszula Grabowska) i Michała (Stefan Pawłowski). Piękna i pogodna dziewczyna zdobyła też sympatię całej rodziny Winnych, a widzowie ją wręcz pokochali. Ale teraz Sobala zdecydowała się zagrać w jeszcze innym serialu, u konkurencji. Czy to oznacza, że promienna Agnieszka nie wróci już do "Stulecia Winnych"? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z planów filmowych i życia prywatnego Sobali!

Piękna Agnieszka ze "Stulecia Winnych" podbije kolejne męskie serce w serialu konkurencji!

Ina Sobala dołączyła do obsady "Stulecia Winnych" w 3 sezonie serialu. Zagrał Agnieszkę, którą nad morzem poznał Michał i z miejsca się zakochał. Dziewczyna pochodziła z zacnej rodziny Gudowskich, stoczniowców, których wartości doskonale współgrały z tym, czego nauczyli swoje dzieci Winni. A do tego Agnieszka miała wspaniały charakter - pełna uśmiechu i dobroci dziewczyna poruszyła serce samotnego Michała. Ina Sobala doskonale sprawdziła się w tej roli i okazuje się, że wcale nie zamierza na tym poprzestać!

Sobala - znana jako Agnieszka w "Stuleciu Winnych" i Aga w "M jak miłość" - zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z kolegą z planu zupełnie innego serialu, Damianem Kulecem! Gdzie teraz zobaczymy młodziutką gwiazdę?

Nie przegap: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 3 odcinek 39 ZWIASTUN. Powrót Pawła po latach! Ania powie Mani, że Paweł żyje. Siostra nigdy jej nie wybaczy kłamstwa
Stulecie Winnych 3 odc. 37. Michał (Stefan Pawłowski), Ania (Urszula Grabowska), Michał junior (Marcin Franc), Agnieszka Gudowska (Ina Sobala)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 37. Michał (Stefan Pawłowski), Ania (Urszula Grabowska), Michał junior (Marcin Franc), Agnieszka Gudowska (Ina Sobala)

- Kochani szykujcie się, bo w 362 odcinku @zakochanipouszytvn7 pojawi się prawdziwa diablica ? - napisała Sobala pod roześmianym zdjęciem na swoim profilu na Instagramie. - ?Eliza i Daniel znają się ze studiów prawniczych, ale łączy ich o wiele więcej, niż tylko wspólne zamiłowanie do paragrafów, sali sądowej i kodeksów karnych ⚖️? ?Nie będę ukrywać, ponowne pojawienie się Elizy w życiu Daniela, wywróci jego świat do góry nogami ‼️?#staramiłośćnierdzewieje ?#Na zdjęciu, do pełni szczęścia brakuje tylko ukochanej Daniela, Hani ✌️( w tej roli, moja cudowna ziomeczka z Wrocławskiej szkoły teatralnej @weronika_dzierzynska ❤️)Trzymajcie się mocno, bo zapowiada się stara, klasyczna walka dwóch kobiet, o serce jednego faceta ⚔️Do zobaczenia ‼️?

Fani ciepło przyjęli Sobalę w "Zakochanych po uszy", choć jej postać do najbardziej sympatycznych nie należy. Widzowie "Stulecia Winnych" pozostali z pytanie: czy nie zobaczymy już żony Michała juniora?  

Zobacz koniecznie: Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała? - WIDEO

Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ Iny Sobnali prywatnie i na planach filmowych 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze