Tureckie seriale

Emanet. Tragedia na weselu Seher i Yamana! Zuhal chwyci za broń! Co wydarzy się w serialu Dziedzictwo?

Odcinki, w których pokazane jest wesele Seher i Yamana wprawią widzów w zachwyt. Kiedy jednak na przyjęciu pojawi się Zuhal, fani zobaczą tragedię! Wściekła i rozżalona kobieta chwyci za broń i strzeli do Seher. Kobietę własnym ciałem ochroni jednak Yaman. Kirimli runie na podłogę, a jego świeżo poślubiona małżonka wpadnie w rozpacz!

Spis treści

  1. Tragedia na weselu Seher i Yamana. Wściekła Zuhal chwyci za broń! 
  2. O czym jest serial "Dziedzictwo"? 

Tragedia na weselu Seher i Yamana. Wściekła Zuhal chwyci za broń! 

Seher i Yaman z telenoweli "Dziedzictwo" (oryg. "Emanet") wreszcie zostaną mężem i żoną. Choć oboje starają się żyć w przekonaniu, że ich ślub jest tylko formalnością, dzięki której Yusuf nie trafi do domu dziecka, prawda jest inna. Oboje są w sobie zakochani, choć żadne z nich do tej pory nie powiedziało tego głośno. 

Zobacz także: Najpiękniejsze kadry ze ślubu Seher i Yamana

Parze Młodej podczas uroczystości towarzyszyć będą najbliżsi. Podczas wesela Frat poznaje Neslihan. Młodzi cały wieczór ze sobą tańczą. Zauroczony dziewczyną policjant z emocji nie pyta jej o imię.

Do przebywającej wśród gości Ikbal oraz Zuhal, która pojechała do firmy w nadziei, że odnajdzie teczkę, zaczyna docierać, że ich plan udaremnienia ślubu zakończył się porażką.

Nagle widzowie zobaczą, jak zakochana w Yamanie Zuhal wejdzie do rezydencji, w której w najlepsze trwa wesele. Dziewczyna będzie w szale i nie będą do niej docierały żadne głosy. Chwyci za broń i wyceluje prosto w Pannę Młodą! W ostatniej chwili Yaman własnym ciałem zasłoni ukochaną i przyjmie na siebie oddane przez Zuhal strzały! 

Kirimli padnie na podłogę, a Seher wpadnie w rozpacz! 

Już chwilę później okaże się, że przedstawiona sytuacja będzie tylko wytworem wyobraźni Zuhal. Tak naprawdę faktycznie pojawi się ona na weselu, a Ziya przyprowadzi ją do nowożeńców.

Zuhal, wszystko ok? Gdzie byłaś? Jesteś spóźniona. Choć zobaczyć Seher, wygląda prześlicznie! Chodź, nie bądź niegrzeczna. Ona tak pięknie wygląda w tej sukni - powie Ziya do przerażonej swoją wizją Zuhal. 

O czym jest serial "Dziedzictwo"? 

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie "Emanet". 

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu
Najnowsze