Tureckie seriale

"Emanet". Seher już wie, że Yaman porwał Yusufa! Co wydarzy się w 73. odcinku telenoweli "Dziedzictwo"? [STRESZCZENIE]

"Emanet": streszczenie 73. odcinka telenoweli. Yaman pozbawi Seher kontaktu z Yusufem? Ma w planach wyjechać wraz z chłopcem za granicę. Kobieta będzie przerażona, że już nigdy nie zobaczy ukochanego siostrzeńca! Wiemy, co wydarzy się w kolejnym odcinku "Dziedzictwa".

Spis treści

  1. "Emanet": Yaman porwie Yusufa
  2. Ali odpuści sobie Kiraz?
  3. Zobacz kadry z 73. odcinka "Emanet", który zostanie wyemitowany we wtorek 18 lipca o godz. 16.05 w TVP1 
  4. "Emanet": o czym jest serial "Dziedzictwo"?

"Emanet": Yaman porwie Yusufa

73. odcinek tureckiej telenoweli "Emanet" będzie końcem ukrywania się Yamana, Seher i Yusufa w lesie. Przeczucia kobiety o tym, że wujek chce wywieźć chłopca i pozbawić ją kontaktu z siostrzeńcem sprawdzą się. Seher obudzi się w środku nocy i zorientuje się, że Yaman i Yusuf zniknęli. Powiadomi Farata, że biznesmen porwał chłopca! Widzowie zobaczą, jak Yaman i jego bratanek czekają w porcie na statek, którym mają dostać się za granicę. 

Przypomnijmy, że Yaman zdecydował się na wyjazd, bo nie chce pozwolić, by mały Yusuf ponownie trafił do domu dziecka. Obawia się także, że Seher otrzyma prawo do opieki nad chłopcem i pozbawi go kontaktu z malcem. 

Co się wydarzy? Już dziś możemy zdradzić, że biznesmen w ostatniej chwili zmieni zdanie. Sytuacja nie zakończy się dla niego jednak happy endem. 

Czytaj także: Fanki wzdychają do przystojnego policjanta Alego. Taki jest prywatnie

Ali odpuści sobie Kiraz?

Tymczasem Ali, który coraz mocniej czuje coś do Kiraz, pogodzi się z z tym, że kobieta chce wyjść za Muhittina. Jest to oczywiście wynik intrygi uknutej przez Sultan. Kiraz bezskutecznie będzie próbowała rozmawiać z Sultan i wyjaśnić nieporozumienie. Nie uda się jej także porozmawiać z Alim i powiedzieć mu, że wcale nie chce wyjść za Muhittina. 

Zobacz kadry z 73. odcinka "Emanet", który zostanie wyemitowany we wtorek 18 lipca o godz. 16.05 w TVP1 

"Emanet": o czym jest serial "Dziedzictwo"?

Kevser pochodzi z biednej i skromnej okolicy. Po pewnym czasie traci męża i zostaje uwięziona w pozbawionej miłości rezydencji, razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. Kobieta nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Po pewnym czasie dochodzi do wypadku, w którym ginie Kevser. Jej synek utknął teraz w centrum rezydencji, przez co bardzo brakuje mu miłości i uczucia. Jego wujek Yaman jest potężnym, twardym i zimnym biznesmenem, który już dawno zamknął swoje serce dla wszystkich. Na łożu śmierci Kevser błaga swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między Seher i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

Najnowsze