Tureckie seriale

Emanet. Ikbal już zaciera ręce na wiadomość o śmierci Yamana. Chce stanąć na czele rodzinnego imperium! Streszczenie 265. odcinka serialu Dziedzictwo [26.04.2024]

Wiadomość o prawdopodobnej śmierci Yamana dociera do Ikbal. Kobieta już zaciera ręce, by stanąć na czele firmy. Nie wie jeszcze, że Kirimli żyje i wraz z Seher planuje ucieczkę! W galerii publikujemy zdjęcia i pełne streszczenie 265. odcinka serialu "Dziedzictwo".

Spis treści

  1. Streszczenie 265. odcinka Emanet. Policja dopada Selima!
  2. Ikbal zaciera ręce na wieść o śmierci Yamana! 
  3. Co jeszcze wydarzy się w 265. odcinku Emanet?
  4. Kiedy 265. odcinek "Dziedzictwa"?
  5. O czym jest serial Emanet? 

Streszczenie 265. odcinka Emanet. Policja dopada Selima!

Selim robi wszystko, co może, by znaleźć transport za granicę dla siebie, Seher i Yusufa. Ali i jego ludzie podążają jednak jego tropem. W końcu udaje im się schwytać go w jednym z portów.

- Jak mogłeś zrobić coś takiego? Nie masz honoru! - powie Frat, mierząc do Selima z broni. 

Między mężczyznami wywiąże się bójka. Dopiero Ali odciągnie kolegę od porywacza. 

Ikbal zaciera ręce na wieść o śmierci Yamana! 

Tymczasem Ikbal cieszy się na wieść o prawdopodobnej śmierci Yamana i nie może się doczekać, by stanąć na czele imperium.

Bardzo dobrze się stało! Teraz to ja będę rządzić całym majątkiem Kirimli - powie do siebie, nie kryjąc zadowolenia. 

Ikbal nie wie, że Yaman żyje i wraz z Seher i Yusufem jest więziony przez Selima. Jego stan jest jednak coraz gorszy. Niebawem Seher udaje się wydostać ich z niewoli, ale muszą uciekać pieszo przez las.

Selim obiecuje Fratowi, że zaprowadzi policję do miejsca, w którym przetrzymywani są Seher i Yusuf.

Czytaj także: Koniec Emanet! W finale Seher strzeli do Yamana! Ból i cierpienie w ostatnim odcinku serialu Dziedzictwo

Co jeszcze wydarzy się w 265. odcinku Emanet?

Zuhal chce odkupić od Melahat nagranie, na którym Ikbal przyznaje się do swoich zbrodni.

Ibrahim dochodzi do siebie, ale tym razem to Czarna podupada na zdrowiu. Mężczyzna postanawia odwdzięczyć się za jej opiekę.

Kiedy 265. odcinek "Dziedzictwa"?

Widzowie zobaczą 265.odcinek tureckiego hitu "Dziedzictwo" w piątek, 26. kwietnia 2024 roku, o godzinie 16:05 w TVP1. Powtórka zostanie wyemitowana w poniedziałek, 29. kwietnia o godzinie 5:15, na tym samym kanale.

O czym jest serial Emanet? 

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Listen on Spreaker.
Najnowsze