Dom pod Dwoma Orłami

Dom pod Dwoma Orłami, odcinek 9: Wielkie upokorzenie Zosi. Straciła wszystko i musi błagać o łaskę - ZDJĘCIA

W 9 odcinku "Domu pod Dwoma Orłami" Zosia (Karolina Gruszka) w strasznym stanie przyjedzie do Polski. W drodze powrotnej z obozu będzie chciała wysiąść we Lwowie. Tam jednak będą "oczekiwały" na uchodźców wojska radzieckie, które przepędzą "Polaczków" z "ich ziemi". Zosia bez włosów, w brudna, głodna i przerażona w 9 odcinku stanie w drzwiach "Domu pod Dwoma Orłami". Straciła wszystko, ale musi zawalczyć o życie i jak się okaże, nie tylko swoje... Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Dom pod Dwoma Orłami" odcinek 9 - niedziela, 5.03.2023, o godz. 20.15 w TVP1

W 9 odcinku "Domu pod Dwoma Orłami" zobaczymy niejako początek historii, którą śledzimy od 1 odcinka. W tytułowym domu zamieszka Jan Liski (Andrzej Konopka) z przygarniętą w czasie wojny sierotą, Kaziem. W pewnym momencie do drzwi zapuka kompletnie zniszczona kobieta i poprosi o nocleg. To będzie właśnie Zosia. Jak potoczą się jej losy w tym domu?

Zosia w 9 odcinku "Domu pod Dwoma Orłami" po raz pierwszy od bardzo wielu miesięcy znajdzie się w łazience. Kiedy weźmie kąpiel, woda uwolni z niej pokłady rozpaczy, którą gromadziła od lat. Zobaczymy ją w wannie nagą, bez włosów, kiedy wydaje koszmarny krzyk "zarzynanego zwierzęcia"!

Później jednak w 9 odcinku "Domu pod Dwoma Orłami" dla Zosi, która została bez rodziny, bez ziemi i z resztkami godności, zaświta nadzieja. W nocy w jej łóżku pojawi się mała Helenka, szukająca mamy... 

Nie przegap: Koniec Domu pod Dwoma Orłami. Wasylko zabije Zbyszka w ostatnim 10 odcinku? - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze