Dewajtis

Dewajtis, odcinek 4: Przyjazd Ireny skomplikuje plany Witolda! Zacznie knuć z Gerasimowem za plecami Marka - ZDJĘCIA

2023-10-01 21:10

W 4 odcinku "Dewajtis" majątek w Poświciu trafi do rąk jej prawowitej spadkobierczyni, Ireny Orwid (Michalina Olszańska). Tyle tylko, że nagły przyjazd córki zmarłego Kazimierza (Wacław Warchoł) mocno skomplikuje plany biznesowe Witolda (Jan Hrynkiewicz) i Gerasimowa (Marek Bukowski). Do tego stopnia, że w 4 odcinku "Dewajtis" przyrodni brat Marka (Karol Dziuba) zacznie spiskować za jego plecami z Rosjaninem! Co z tego wyniknie? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Dewajtis", odcinek 4 - niedziela, 8.10.2023, o godz. 20.20 w TVP1

W 4 odcinku "Dewajtis" Irena Orwid przejmie majątek w Poświciu, dokąd przyjedzie ze Stanów Zjednoczonych. A to dlatego, że córka zmarłego Kazimierza będzie jego prawowitą spadkobierczynią, gdyż na łożu śmierci Oriwd poprosi Pawła (Mirosław Baka), a następnie ten swojego syna Marka, aby zarządzał nim do czasu jej powrotu. I tak w 4 odcinku "Dewajtis" Irena przejmie stery nad Poświciem, jednak poprosi Czertwana, aby pomagał jej przy gospodarstwie. I choć Oriwd od razu wpadnie Markowi w oko, szczególnie, iż będzie on po dużym zawodzie miłosnym ze strony Marty (Ada Szczepaniak), którą Piotr Wojnat (Wojciech Skibiński) wyda Łukaszowi Gralowi (Dawid Dziarkowski), to będzie zmuszony odmówić!

W 4 odcinku "Dewajtis" Marek wymówi się ważnymi obowiązkami i nie pomoże Irenie w zarządzaniu Poświciem. Wówczas wszystko zostanie na głowie Orwid i jej towarzysza Clarke'a Marwitza (Jakub Gąsowski), który jednak nie najlepiej odnajdzie się w Polsce, ale na szczęście z pomocą przyjdzie mu Hanka (Anna Bielawska), która wróci z Paryża wraz z Julką (Elżbieta Trzaskoś) na letni wypoczynek. Tyle tylko, że przyjazd Ireny w 4 odcinku "Dewajtis" poważnie skomplikuje plany biznesowe Witolda i Gerasimowa, którego przyrodni brat Marka zacznie urabiać, aby zainwestował nieco pieniędzy w Polsce. A gdy już mu się to uda, to wszystko pokrzyżuje mu właśnie Irena! Ale i na to syn Olgi (Małgorzata Pieczyńska) znajdzie sposób!

W 4 odcinku "Dewajtis" Witold zacznie spiskować z Gerasimowem za plecami Marka! Tym bardziej, że wcześniej zdąży ugadać się z Czertwanem na dzierżawę przez niego Denników, za które zaproponuje mu więcej pieniędzy niż Rosjanin. A przy jego imprezowym podejściu do życia, przez które wpędzi się w poważne długi, to będzie niczym manna z nieba. Szczególnie, że i przed Gerasimowem będzie snuł wielkie wizje stadniny wyścigowej, do której oczywiście będą potrzebne pieniądze. A że i Rosjanin będzie nastawiony na czerpanie zysków i osiąganie swoich celów, to w 4 odcinku "Dewajtis" zacznie kombinować z równym sobie.

Dewajtis, odcinek 2. Nowe rządy Czertwanowej. Marek straci Martę
Najnowsze