BrzydUla 2. Ula i Marek nie mają już syna?! To dlatego nie pokazują małego Antosia Dobrzańskiego serialu - ZDJĘCIE

i

Autor: player.pl BrzydUla 2. Ula i Marek nie mają już syna?! To dlatego nie pokazują małego Antosia Dobrzańskiego serialu - ZDJĘCIE

BrzydUla 2. Ula i Marek nie mają już syna?! To dlatego nie pokazują małego Antosia Dobrzańskiego serialu - ZDJĘCIE

2021-11-26 8:44

Dlaczego w "BrzydUla" 2 nie pojawia się już najmłodszy syn Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek), prawie 2-letni Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)? Gdzie jest najmłodsze dziecko Dobrzańskich i czy jeszcze kiedyś ich rodzina będzie w komplecie? Od dłuższego czasu na planie "BrzydUla" 2 brakuje serialowych Antosiów, bo grają go przecież bracia bliźniacy. Widzów niepokoi fakt, że Ula i Marek nie mają już syna, że Antoś zniknął i nikt nawet o nim nie wspomina. Prawda wyszła na jaw podczas czatu Julii Kamińskiej z fanami. Aktorka przyznała, że nie odpowiada na pytania dotyczące małych aktorów, bo stało się coś niedobrego i to sprawa prywatna rodziny braci Gmerek. Poznajcie szczegóły!

Co się stało z najmłodszym synem Uli i Marka w "BrzydUla" 2? Gdzie jest mały Antoś Dobrzański?

Nie dość, że w "BrzydUla" 2 Ula i Marek się rozwiodą, a ich rodzinie się rozpadnie, to jeszcze w domu Dobrzańskich zabraknie ich najmłodszego dziecka. Widzowie od dawna zastanawiają się gdzie jest Antoś? Dlaczego syn Uli i Marka już się nie pojawia w serialu? Co prawda Antoś jest obecny w rozmowach innych bohaterów, ale ciągle tłumaczą oni, że chłopcem zajmą się dziadkowi, czyli Józef (Marek Włodarczyk) i Ala (Dorota Pomykła) Cieplakowie. Ula odwozi Antosia do Rysiowa, albo ojciec po niego przyjeżdża. Na ekranie wygląda to tak, jakby Antoś zniknął na dobre z "BrzydUla" 2, a Ula i Marek nie mieli już syna.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1620: Serce Rogowskiego coraz słabsze! Artur przeżyje, ale diagnoza lekarza załamie Marysię

Produkcja serialu "BrzydUla" nie tłumaczy co się stało z bliźniakami, Szymonem i Wojciechem Gmerek, którzy od początku grali Antosia. Ale ostatnio temat syna Uli i Marka został poruszony na czacie z Julią Kamińską, której towarzyszył  Aleksandar Milićević, czyli drugi Marek Dobrowolski. Aktorzy z "BrzydUla" 2 nie chcieli za bardzo powiedzieć o co chodzi, ale sugerowali, że chodzi o sprawy prywatne i wydarzenia dotyczące rodziny chłopców. Dali tym samym sygnał, że mogło się tam stać coś złego.

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 213: Ula i Marek zerwą kontakt po rozwodzie. Tak zniszczą piękną miłość i nie zamienią już ani słowa

Jednocześnie Julia Kamińska poprosiła, żeby fani "BrzydUla" nie zasypywali ją pytaniami o małego Antosia Dobrzańskiego, bo ona nie może nic więcej powiedzieć. Ze względu na dobro dzieci grających jej serialowego syna oraz ich bliskich. Pozostaje tylko trzymać kciuki za chłopców wcielających się w Antosia i życzyć im dużo zdrowia. To już pewne, że do końca roku w "BrzydUla" 2 najmłodszy syn Uli i Marka nie pojawi się w serialu.

BrzydUla 2, odcinek 170, Ula (Julia Kamińska), Julka (Marysia Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 170, Ula (Julia Kamińska), Julka (Marysia Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)
BrzydUla 2 odc. 135. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska), Antoś (Wojciech i Szymon Gmerek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 135. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska), Antoś (Wojciech i Szymon Gmerek)
BrzydUla 2 na Instagramie. Dlaczego Antoś Dobrzański zniknął?

i

Autor: Instagram BrzydUla 2 na Instagramie. Dlaczego Antoś Dobrzański zniknął?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze