BrzydUla 2, odcinek 213: Ula i Marek zerwą kontakt po rozwodzie. Tak zniszczą piękną miłość i nie zamienią słowa

i

Autor: x-news BrzydUla 2, odcinek 213: Ula i Marek zerwą kontakt po rozwodzie. Tak zniszczą piękną miłość i nie zamienią słowa

BrzydUla 2, odcinek 213: Ula i Marek zerwą kontakt po rozwodzie. Tak zniszczą piękną miłość i nie zamienią słowa

2021-11-25 8:48

W 213 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) nie zachowają klasy po rozwodzie. Formalne rozstanie Dobrzańskich jest już pewne, ale okazuje się, że oboje nie będą mieli zamiaru pozostać w przyjaznych stosunkach. Pierwszym krokiem, który pokaże całemu światu, że nie są już razem i skończyli wszelkie relacje, będzie zdjęcie obrączki. Ula i Marek w 213 odcinku "BrzydUla 2" nawet nie raczą ze sobą porozmawiać, a informacje przekażą sobie za pośrednictwem Ani (Monika Frączek). Całkowicie stracą kontakt i nie będzie jak w przypadku poprzednich kłótni, że pomimo wszystko postarają się jakoś porozumieć.

"BrzydUla" 2 odcinek 213 - czwartek, 9.12.2021, o godz. 20 w TVN7

W 213 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek zaprzepaszczą wszystkie lata pięknej historii miłosnej. Zapomną chyba o wszystkich dobrych rzeczach, które ich spotkały. Rzadko bowiem zdarza się miłość sekretarki do szefa, która potem okazuje się prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Serial "BrzydUla" ujął widzów, ponieważ miłość nieokrzesanej Uli i kobieciarza Marka doprowadziła do pięknych chwil i stworzenia prawdziwej rodziny. Wiadomo już, że Dobrzańscy wezmą rozwód, a ich koniec stanie się niepodważalnym faktem. Przy okazji wcześniejszych kłótni, zawsze starali się robić dobrą minę do złej gry chociażby dla dzieci. Tym, razem Ula i Marek zaprzestaną jakichkolwiek kontaktów i oboje rozejdą się w swoją stronę. Wcześniej komunikację ułatwiał mecenas Fic (Michał Sitarski), a po rozwodzie pośredniczką stania się Ania, która zacznie mieć powoli dość, że Dobrzańscy obrali taką właśnie metodę komunikowania się. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1618: Marzenka zanim zginie w wypadku powierzy Uli tajemnicę swojej ciąży! - ZDJĘCIA

W 213 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek będą nadal odpowiedzialni za F&D i pracowników. Sytuacja firmy od dawna nie wygląda najlepiej, a sprawa wcale się nie uspokoi. Ula i Marek nie będą potrafili normalnie porozmawiać, a co dopiero dojść do porozumienia w kwestii pracy. W 213 odcinku "BrzydUla 2" niespodziewanie spotkają się w ministerstwie, gdzie oboje będą musieli ratować interesy firmy. Nagłe spotkanie nie spowoduje jednak, że rzuca się sobie w ramiona. Wręcz przeciwnie, będzie można poczuć spory chłód. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1618: Pijak Jaszewski po śmierci Marzenki i Andrzejka będzie się tarzał w rozpaczy. I tak ucieknie wszystkim - ZDJĘCIA

Największymi poszkodowanymi w 213 odcinku "BrzydUla 2" okażą się Julka (Marysia Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski). Dzieciaki nie zrozumieją trudnej sytuacji rodzinnej, a u Ula spróbuje je uspokoić. Dopiero wieczorem w 213 odcinku "BrzydUla 2" Marek odważy się zadzwonić do rodziny i zaskoczy ich szczerym wyznaniem. Nie wiadomo jak skończy się miłosna historia Uli i Marka, ale rozwód i brak kontaktu nie zwiastują szczęśliwego zakończenia. Widzowie liczą, że scenarzyści przemyślą sprawę i na nowo tkną dawną werwę i wzajemną miłość Uli do Marka i odwrotnie. 

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze