BrzydUla 2 po wakacjach 2021. Julia Kamińska ujawnia pisanie scenariusza. Wiadomo już jak to wygląda zza kulis

i

Autor: X-news BrzydUla 2 po wakacjach 2021. Julia Kamińska ujawnia pisanie scenariusza. Wiadomo już jak to wygląda zza kulis

BrzydUla 2 po wakacjach 2021. Julia Kamińska ujawnia pisanie scenariusza. Wiadomo już jak to wygląda zza kulis

2021-06-06 11:33

Finał "BrzydUla 2" tylko po części zaspokoił ciekawość fanów, co do dalszych losów Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek). Namiętny pocałunek pod koniec sezonu może oznaczać wielki powrót ich miłości. Czy aby na pewno? Serialowa Ula z "BrzydUla 2" pokazała kulisy pisania nowego scenariusza, który będzie podstawą do kontynuacji kręcenia nowych odcinków. Kamińska ujawniła kto pomaga w pisaniu kolejnych scen w "BrzydUla 2". Goście Kamińskiej zaskakują!

Kulisy "BrzydUla 2". Julia Kamińska pokazuje prace nad scenariuszem 

Kontynuacja "BrzydUla 2" odbędzie się dopiero po wakacjach. Tymczasem aktorzy będą pracować nad kolejnymi scenami, które widzowie zobaczą już we wrześniu. Julia Kamińska, czyli Ula z "BrzydUla 2" lubi być aktywna na swoich kontach społecznościowych. Często pokazuje fanom co robi i odpowiada na ich pytania. Tym razem aktorka pokazała kulisy pisania scenariusza do dalszych odcinków "BrzydUla 2". 

Kamińska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie Wojtka i Szymona Gmerków, którzy grają w serialu Antosia. Bliźniacy słodko się bawią, a Kamińska wymownie podpisała zdjęcie.

- Piszemy, ze wsparciem wielopokoleniowym - komentuje aktorka. 

Przeczytaj: Lilka z M jak miłość pierwszy raz o ciąży. Monika Mielnicka pokazała też chłopaka, znanego sportowca! - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Tak się skończy kryzys Uli i Marka! ZWIASTUN odcinków 149-153

Okazuje się, że powstawanie dalszych odcinków "BrzydUla 2" odbywa się w bardzo przyjemnej atmosferze. Kamińska wrzuciła też instastory, na których również widać bliźniaków. Niestety nigdzie nie widać Julki (Marysia Włodkowska), Kuby (Jakub Rutkowski) czy wreszcie Marka (Filip Bobek). Z pewnością jednak wszyscy spotkają się później na planie "BrzydUla 2", by razem kręcić kolejne odcinki, które miejmy nadzieje rozwiążą zagadkę kryzysu i rozwodu Dobrzańskich. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2465: Zmowa Oliwki i Patryka przeciwko Agacie. Zrobią z Pyrki głupią

Widać, że Julia Kamińska kocha dzieci, bo obfotografowała Szymona i Wojtka. Bliźniaki także wydają się bardzo zadowoleni z bycia częścią "BrzydUla 2". Nie wiadomo jeszcze, co powstanie z prac Juli Kamińskiej i reszty ekipy nad scenariuszem. Finał i rozwiązanie kryzysu Uli i Marka pozostają tajemnicą. Tego, czy Dobrzańscy się dogadają, widzowie dowiedzą się dopiero po wakacjach 2021. Na pewno jednak aktorzy i scenarzyści nie będą chcieli dopuścić do nudy. 

Najnowsze

Materiał sponsorowany