BrzydUla 2, odcinek 80: Marek odejdzie z firmy. Aleks zajmie jego miejsce i wprowadzi bezwzględne rządy

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 80: Marek odejdzie z firmy. Aleks zajmie jego miejsce i wprowadzi bezwzględne rządy

BrzydUla 2, odcinek 80: Marek odejdzie z firmy. Aleks zajmie jego miejsce i wprowadzi bezwzględne rządy

2021-02-01 13:47

W 80 odcinku serialu "BrzydUla" Marek (Filip Bobek) spełni żądanie Aleksa (Mariusz Zaniewski) i zrezygnuje z funkcji prezesa w F&D! Odejście Marka z firmy zbiegnie się w czasie z jego decyzją o rozwodzie z Ulą (Julia Kamińska). Będzie gotów na rozstanie z żoną, która go zdradziła i weźmie na siebie ciężar powiadomienia o tym dzieci. Nie dość, ze Aleks w 80 odcinku "BrzydUli" zastąpi Marka w roli prezesa, to jeszcze od razu wprowadzi swoje bezwzględne rządy. Nawet siostra Febo, Paulina (Maja Hirsch), będzie przerażona jego przebiegłym planem działania.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 80 - poniedziałek, 8.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Marek w 80 odcinku "BrzydUli" będzie gotów na rozwód z Ulą i odejście z firmy F&D! Nie zważając na uczucia żony, która bardzo żałuje zdrady z Arturem podejmie za nich oboje decyzję o wspólnej przyszłości. Choć Ula nie będzie w ciąży z kochankiem, to dla Marka stanie się jasne, że nie mają już żadnych szans na pogodzenie i uratowanie ich małżeństwa. - Musimy zaplanować nasze rozstanie...Musimy pomyśleć, jak przygotować na to dzieci...Musimy przejść przez to piekło. Musimy zrobić to spokojnie i rozsądnie, żeby zaoszczędzić wszystkiego, co się da... Nic dobrego już nas nie czeka! - powie Uli tuż po tym jak pozna wyniki jej badań.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 80: Ula i Marek decydują się na rozwód. Smutny koniec ostatniej rozmowy Dobrzańskich - ZDJĘCIA

Zaraz po tej trudnej rozmowie w 80 odcinku "BrzydUli" podczas oczekiwania na spotkanie kryzysowe zarządu Aleks skorzysta z sytuacji i przedstawia Paulinie przebiegły plan, wprawiając ją w osłupienie. Zanim go poprze, postanowi jednak dać szansę Dobrzańskim. Z kolei Ula i Marek dojdą do wniosku, że dzieci muszą się dowiedzieć o ich rozwodzie. Dobrzański w 80 odcinku "BrzydUli" obieca, że porozmawia z Julką (Maria Włodkowska) i Kubą (Jakub Rutkowski).

Nagle w 80 odcinku "BrzydUli" do gabinetu Marka wpadną krawcowa Iza (Dominika Kluźniak) i bufetowa Ela (Katarzyna Maria Zielińska) błagając, by małżonkowie nie oddawali firmy Febo bez walki. W tej sytuacji Marek przedstawi Paulinie i Aleksowi plan naprawczy dla F&D przygotowany przez żonę, oparty na recyklingu, czyli nadawaniu nowego życia starym kolekcjom.

BrzydUla 2. Tak naprawdę wygląda dom Uli i Marka. Nie uwierzycie, co się kryje w sypialni na piętrze

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 85: Marek wyzna Sebastianowi jak cierpi przez Ulę. Nie odejdzie, ale będzie podejrzewał najgorsze

Jak zwykle okrutny Aleks w 80 odcinku "BrzydUli" zgłosi sprzeciw! Ale Ula zaskoczy go nowym pomysłem. Zaproponuje, by objął stanowisku po Marku i sam wszystkiego dopilnował. Zarząd firmy Febo&Dobrzański podejmie decyzję, że Aleks zastąpi Marka w roli prezesa. Na wieść o tym załamany księgowy Adam Turek (Łukasz Simlat) dojdzie do wniosku,że to już koniec. Bezwzględny Febo na pewno zaprowadzi swoje porządki. I doprowadzi firmę do upadku!

I nie pomyli się, bo Aleks w 80 odcinku "BrzydUli" zacznie od razu wszystkich ustawiać. Nawet kochanka Nadia (Magdalena Koleśnik) nie będzie miała na niego żadnego wpływu. A kiedy zaproponuje, by zażegnali konflikt i zaczęli wszystko od nowa, odpowiedź Aleksa nie pozostawi jej żadnych złudzeń.

BrzydUla 2 sezon odc. 80. Ula (Julia Kamińska), Nadia (Magdalena Koleśnik), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 80. Ula (Julia Kamińska), Nadia (Magdalena Koleśnik), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 sezon odc. 80. Ula (Julia Kamińska), Nadia (Magdalena Koleśnik)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 80. Ula (Julia Kamińska), Nadia (Magdalena Koleśnik)
BrzydUla 2 sezon odc. 81.Marek (Filip Bobek), Nadia (Magdalena Koleśnik)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 81.Marek (Filip Bobek), Nadia (Magdalena Koleśnik)
Najnowsze