BrzydUla 2, odcinek 78: Ula i Marek przestaną wreszcie udawać! Wyciągnie od niej gdzie uciekła w nocy

i

Autor: MTL Maxfilm BrzydUla 2, odcinek 78: Ula i Marek przestaną wreszcie udawać! Wyciągnie od niej gdzie uciekła w nocy

BrzydUla 2, odcinek 78: Ula i Marek przestaną wreszcie udawać! Wyciągnie od niej gdzie uciekła w nocy

W 78 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) na bardzo małej przestrzeni stoczą miedzy sobą potyczkę o prawdę. Oboje będą mieli już dosyć rosnącego napięcia, ale tylko jedno z nich będzie wierzyło, że jeszcze uda się wszystko naprawić. Czy Marek wyciągnie z Uli w 78 odcinku "BrzydUli" tajemnicę ostatniej nocy?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 78 - czwartek, 4.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 78 odcinku "BrzydUli2" dojdzie do przełomowej rozmowy między Ulą i Markiem. Państwo Dobrzańscy nie będą mieli już sił, aby dłużej wytrzymywać napięcie, które między nimi rośnie w domu i w firmie. 

Ula będzie tak zdeterminowana, aby wyjaśnić wszystkie sprawy, że pozwoli się Markowi "pociągnąć za język". Czy powie mu całą prawdę, gdzie spędziła ostatnią noc, podczas której zniknęła z domu?

- O nas czy o firmie? - zapyta Marek Ulę o temat poważnej rozmowy w drodze do pracy. 

- O nas! Najpierw o nas. To jest nie do zniesienia!

- I tutaj przyznam ci rację - odpowie jej Marek z lekkim przekąsem.  

Zobacz też: BrzydUla 2, odcinek 87: Marek zostanie z dziećmi bez Uli. Odbierze wstrząsający telefon od żony. Zrobi się niebezpiecznie

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 75-79. Ula w ciąży z Arturem?! Marek zażąda rozwodu
BrzydUla 2 odc. 78. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 78. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

- Nie możemy się ciągle mijać, wymyślać wymówek, udawać - będzie ciągnęła Ula w 78 odcinku "BrzydUli2". Chyba nawet nie usłyszy tego, co przed chwilą powiedział Marek.- Trzeba to w końcu wyjaśnić - podsumuje pani Dobrzańska. 

- A myślisz, że w ogóle da się coś wyjaśnić? - zapyta ciągle zły Marek żonę. 

- Tak! Można się przynajmniej wysłuchać. Szczerze, bez tajemnic - zaapeluje znacznie spokojniejsza od męża Ula.

- O niczym innym nie marzę - doda nadal naburmuszony Marek.

W tym momencie 78 odcinka "BrzydUli2" będziemy mieli wrażenie, że ta rozmowa nie może dobrze się zakończyć. I choć Ula naprawdę będą chciała wyprostować wszystkie sprawy z mężem, on będzie wyglądał na faceta, który jest już "po drugiej stronie lustra". Marek nie będzie już wierzył, że cokolwiek dobrego jeszcze może się wydarzyć. Czy będzie miał rację!

- To może zacznij. Najlepiej od tego gdzie byłaś wczoraj w nocy! - zaatakuje Marek. 

I kiedy już nabierze powietrza, aby zacząć mówić w 78 odcinku "BrzydUli2" zadzwoni Maciek (Krzysztof Czeczot) i zacznie zalewać ją swoim żalem z powodu ciąży, o którą będzie podejrzewał Anię. A Ula nie będzie umiała mu wyjaśnić, mając Marka tuż obok siebie, że znaleziony w śmieciach test ciążowy był jej... 

Czy czar pryśnie i przestraszona Ula nie zdradzi mężowi, że noc spędziła z Anią (Monika Fronczek), zamartwiając się podejrzeniem swojej ciąży? A może nareszcie odważy się i powie mu, co tak bardzo przezywa w 78 odcinku "BrzydUli2"?

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1564: Tajemnica Budzyńskiego, której nie zna nawet Magda! Zwariował na punkcie innej kobiety

BrzydUla 2 odc. 78. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 78. Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 78. Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 78. Marek (Filip Bobek)
Najnowsze