BrzydUla 2, odcinek 76: Paulina wyjawi Uli całą prawdę o Aleksie. Zacznie bać się własnego brata!

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 76: Paulina wyjawi Uli całą prawdę o Aleksie. Zacznie bać się własnego brata!

BrzydUla 2, odcinek 76: Paulina wyjawi Uli całą prawdę o Aleksie. Zacznie bać się własnego brata!

2021-01-29 15:17

W 76 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Paulina (Maja Hirsch) przerwie milczenie i powie Uli (Julia Kamińska) do czego jest zdolny jej brat Aleks (Mariusz Zaniewski). Po tym co zrobi Febo dla byłej narzeczonej Marka (Filip Bobek) stanie się jasne, że nie może już ufać Aleksowi, że jest zdolny do wszystkiego, żeby zniszczyć Dobrzańskiego i raz na zawsze się go pozbyć. Poza tym w 76 odcinku "BrzydUli" Paula usłyszy od brata wiele gorzkich słów. Nic dziwnego, że stanie po stronie Marka...

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 76 - wtorek, 2.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Afera jaką Aleks Febo wywoła w F&D żądaniem, żeby Marek przestał być prezesem w 76 odcinku "BrzydUli" 2 wpłynie na przebieg zebrania zarządu firmy! Wspólnik, ale i największy wróg Dobrzańskiego postawi sprawę jasno - nie będzie się domagał spłaty kar, pod warunkiem, że Marek zrzeknie się funkcji prezesa. Dla Uli będzie to ultimatum nie do spełnienia! W 76 odcinku "BrzydUli" desperacko będzie próbowała wpłynąć na decyzję Aleksa. Ten jednak nie odpuści. Zagrozi Uli, że jeśli nie usuną z firmy źródła kłopotów, czyli Marka, to spotkają się w sądzie!

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

Niespodziewanie w 76 odcinku "BrzydUli" zszokowana Paulina stanie w obronie Marka. Będzie miała żal do brata, że ten nie uprzedził jej o swoich zamiarach. Aleks nie pozostawi na niej suchej nitki. - Nie wiem kto jest dla ciebie ważniejszy... brat czy były narzeczony, który cię nie chce! Najgorsze, że ty sama tego nie wiesz... - rzuci z pogardą w głosie. Nic dziwnego, że załamana Paula poszuka wsparcia u Uli.

To właśnie żonie Marka w 76 odcinku "BrzydUli" powie, że ostatnio nie poznaje Aleksa i zaczyna się bać własnego brata. Słowem nie wspomni jednak o romansie Aleksa z Nadią (Magdalena Koleśnik). - Jest tylko Aleks i jego ja! Mam wrażenie, że od dawna mieszkam pod dachem z obcym człowiekiem - wyzna Paulina, a Ula odpowie, że czuje ostatnio dokładnie to samo.

BrzydUla 2 sezon. Ula w furii. Zmusi Marka do rozmowy i przyzna się dlaczego go zdradziła

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 80: Ula i Marek powiedzą dzieciom o rozwodzie! Dramatyczny koniec ostatniej rozmowy Dobrzańskich - ZDJĘCIA

Wiadomość o zagrywce Aleksa w 76 odcinku "BrzydUli" dotrze do Marka, który usłyszy od Sebastiana co knuje Febo. Wściekły Dobrzański zjawi się w domu Aleksa. Nie pozwoli wspólnikowi, żeby zabrał mu firmę i przejął stery w F&D. - Nie było mnie na jednym spotkaniu, a ty chcesz przejąć firmę?!- Chcę po prostu żebyś zrezygnował... - odpowie bez ogródek Aleks.

BrzydUla 2 odc. 76. Aleks Febo (Mariusz Zaniewski), Paulina (Maja Hirsch), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 76. Aleks Febo (Mariusz Zaniewski), Paulina (Maja Hirsch), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 76. Aleks Febo (Mariusz Zaniewski), Paulina (Maja Hirsch)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 76. Aleks Febo (Mariusz Zaniewski), Paulina (Maja Hirsch)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze