BrzydUla 2, odcinek 183: Smutne pożegnanie Uli i Marka z dziećmi znów ich do siebie zbliży- ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 183: Smutne pożegnanie Uli i Marka z dziećmi znów ich do siebie zbliży- ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 183: Smutne pożegnanie Uli i Marka z dziećmi znów ich do siebie zbliży- ZDJĘCIA

2021-10-15 20:31

W 183 odcinku "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) przejdą razem trudne chwile. Będą musieli pożegnać swoje dzieci, bo Kuba (Jakub Rutkowski) i Julka (Marysia Włodkowska) wyjadą na wakacyjny obóz. Dla Dobrzańskich będzie to wyjątkowo bolesne przeżycie, które jeszcze bardziej ich do siebie zbliży. Bo kiedy Marek w 183 odcinku "BrzydUla" 2 zawiezie żonę do pustego domu i zobaczy smutek w jej oczach, nie zostawi Uli samej. Znów będzie między nimi tak jak dawniej, a ostatnie napięcia odejdą w zapomnienie. Niespodziewanie spadnie na nich dramatyczna wiadomość o synu. Zobaczcie ZDJĘCIA z 183 odcinka "BrzydUla" 2.

"BrzydUla" 2 odcinek 183 - wtorek, 19.10.2021, o godz. 20 w TVN7

W 183 odcinku "BrzydUla" dzieci Uli i Marka wyjadą na szkolny obóz, a Dobrzańscy będą się musieli sprawdzić się w zupełnie nowej sytuacji - pustym domem opuszczonym przez Kubę i Julkę, który jeszcze nie tak dawno tętnił rodzinnym życiem. To będzie trudny moment próby dla Uli i Marka, który nigdy wcześniej nie zostawali na tak długo bez dzieci. Bolesną rozłąkę w 183 odcinku "BrzydUla" 2 spotęguje fakt, że małżonkowie wciąż mieszkają oddzielnie, niby wrócili do siebie, ale wcale się nie pogodzili. Kiedy Dobrzańscy odwiedzą dzieci do szkoły, skąd będą mieli ruszyć na wakacyjną wycieczkę, w oczach Uli pojawią się łzy.

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 185: Przykry koniec randki Uli i Marka. Nie będą mogli dojść do siebie po tych słowach - ZDJĘCIA

Sprawdź też: BrzydUla 2. Singielka Natalia weźmie się ostro za Marka. Fani są niemal pewni kto ją zagra!

Żegnając się z Julką w 183 odcinku "BrzydUla" 2 przytuli córkę z całych sił do siebie. Ale Kuba będzie chciał uniknąć czułości z mamą. - Bez zbędnych pożegnań. Jedziemy, nie oglądamy się za siebie, a wy ewentualnie machacie...- To może tutaj, póki nikt nas nie widzi, ok? Chodźcie do mnie!

Pod wpływem chwili wzruszenia w 183 odcinku "BrzydUla" cała rodzina Dobrzańskich rzuci się sobie w ramiona. Marek będzie z czułością wpatrywał się w Ulę, gdy ta będzie jeszcze odprowadzać wzrokiem dzieci przed wyjazdem na obóz. A potem odwiezie żonę do domu i jeszcze raz w 183 odcinku "BrzydUla" oboje poczują wielką pustkę bez dzieci. - I pojechali... - Markowi z trudem to przejdzie przez gardło. - Zawsze się cieszę, że sobie jadą, smucę jak wyjeżdżają... - wyzna Ula, a na twarzy Dobrzańskiego pojawi się uśmiech. - Ja też!

Ula w 183 odcinku "BrzydUla" 2 będzie miała nadzieję, że Marek zostanie z nią tej nocy. Zwłaszcza, że nie odbiorą najmłodszego syna Antosia (Szymon i Wojciech Gmerek) od Cieplaków z Rysiowa. - Jedziesz jeszcze do firmy?- Nie wiem jeszcze... Jak ci tam będzie w domu bez nich? - zapyta Marek. - No źle...  - przyzna Ula.

Tego wieczoru Ula i Marek w 183 odcinku "BrzydUla" 2 znów będą razem. Jeszcze bardziej zbliży ich do siebie tęsknota za dziećmi, więc przytulą się do siebie w pokoju Kuby i Julki. Następnego dnia Dobrzańscy nie będą mogli się skontaktować z dziećmi. Kiedy Julka wreszcie od nich odbierze telefon wspomni, że Kuba płacze. Ale nie będzie chciała powiedzieć co mu się stało.

BrzydUla 2, odcinek 178-181, ZWIASTUN: Ta kontrola zniszczy życie Dobrzańskich? Porażające zmiany w firmie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze