BrzydUla 2, odcinek 160: Bożenka zakochana w Aleksie. Zostanie jego szpiegiem? - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 160: Bożenka zakochana w Aleksie. Zostanie jego szpiegiem? - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 160: Bożenka zakochana w Aleksie. Zostanie jego szpiegiem? - ZDJĘCIA

2021-09-08 13:13

W 160 odcinku "BrzydUla" 2 Aleks (Mariusz Zaniewski) zaprosi Bożenkę (Paulina Kondrak) na spacer, by wypytać ją o Kryspina (Patryk Pietrzak). Nagle Febo w 160 odcinku "BrzydUla" 2 zmieni temat rozmowy i złoży Bożence zaskakującą propozycję. Wmówi oczarowanej nim dziewczynie, że chce o nią walczyć. Wyznanie Aleksa sprawi, że Bożenka aż zaniemówi z wrażenia. A potem zwierzy się Ani (Monika Fronczek) z kim się spotyka i co jej zaproponował Aleks. Ale ona będzie miała zupełnie inne plany. Zobaczcie ZDJĘCIA i poznajcie szczegóły!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 160 - środa, 8.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Bożenka i Aleks w "BrzydUla" będą razem, połączy ich romans i spisek przeciwko firmie Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek)? Gdy w 160 odcinku "BrzydUla" Dobrzańscy dzięki zaprzyjaźnionej dziennikarce Lenie (Beata Chruścińska) wpadną na trop tajemniczej osoby, która chce ich pogrążyć, która stoi za skandalicznym hejtem po pokazie kolekcji Sławo (Piotr Rogucki) i Miro (Rafał Mohr), Aleks spróbuje przeciągnąć na swoją stronę księgową z F&D. W chwili kiedy Ula i Marek dowiedzą się, że Aleks został udziałowcem w firmie ich największego wroga, pana Hu (Nam Bui Ngoc), Febo w 160 odcinku "BrzydUla" zacznie realizację swojego planu wobec Bożenki.

Nie przegap: BrzydUla 2. Tak wygląda nowy Marek. Zastąpi Filipa Bobka w obsadzie?

Kolejna randka Bożenki i Aleksa w 160 odcinku "BrzydUla" 2 będzie miała nieoczekiwany przebieg, bo Febo zacznie wypytywać ją o relacje z Kryspinem, o oświadczyny, których był świadkiem. Bożenka wyzna, że zna swojego byłego chłopaka od urodzenia, wychowali się razem, ich rodzice się znają i wszyscy zawsze myśleli, że ich ślub to tylko kwestia czasu. - Jemu zostało tak w głowie...  - księgowa z F&D wtajemniczy Aleksa w swoje miłosne sprawy, a ten będzie udawał zainteresowanego.

- Że się pobierzecie, że założycie szczęśliwą rodzinę, że zamieszkacie w Bętowie...

- A skąd wiesz, że w Bętowie?

- Mówiłaś... To jest bardzo miły, młody człowiek. I w ogóle nie dziwi mnie jego zachowanie. Jesteś kobietą, o którą trzeba walczyć! Ja też chcę walczyć jeśli będzie trzeba!

Zaskoczona Bożenka w 160 odcinku "BrzydUla" z trudem złapie oddech. - O Jesku... A w jakim sensie?

- Porozmawiamy o finansach? Dobrze, powiem krótko i konkretnie... - Aleks nagle wyłoży wszystkie karty na stół. I w 160 odcinku "BrzydUla" zacznie roztaczać przed Bożenką wizję ich wspólnej przyszłości, komplementując jej talent i zdolności.

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

Sprawdź też: Ulubiona para z M jak miłość już się rozstała! Mikołaj Roznerski potwierdza rozwód Izy i Marcina. Będzie dramatycznie

Rozanielona po randce Bożenka w 160 odcinku "BrzydUla" 2 swoim zachowaniem zwróci uwagę Ani (Monika Fronczek), która domyśli się, że kuzynka jej męża z kim się spotyka. I na pewno nie jest to Kryspin! - Bożena, ty się zakochałaś? - oceni Ania widząc błysk w oczach dziewczyny. Ale mina jej zrzednie kiedy Bożenka w 160 odcinku "BrzydUla" 2 przyzna, że to widuje się z Aleksem. - Potąd pieniędzy i podróże i cały świat... I bydlęta klękają, rozumiesz?

- Co za gnój!

- No gnój, cały świat mi rzuca u stóp...

- Co za gnida!

- Gnida, gnida... Miałabym u niego jak w niebie!

- Przestań, ale chyba tego nie chcesz?!

- Tego jeszcze nie wiem... Zależy co ustalimy...

- Z nim?

- Nie z nim! Z Ulą! Niech ona podejmie decyzję. Jak Uleńka będzie chciała, będę jej szpiegiem... - Bożenka w 160 odcinku "BrzydUla" 2 będzie gotowa spotykać się z Aleksem, by wybadać dla Uli o co mu tak naprawdę chodzi. Ale czy pozostanie odporna na urok Febo i nie ulegnie porywom serca? To się okaże już wkrótce w "BrzydUla" 2.

Zobaczcie w GALERII więcej zdjęć z randki Bożenki i Aleksa >>>

BrzydUla 2 odc. 160. Bożenka (Paulina Kondrak), Aleks Febo (Mariusz Zaniewski)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 160. Bożenka (Paulina Kondrak), Aleks Febo (Mariusz Zaniewski)
BrzydUla 2 odc. 160. Bożenka (Paulina Kondrak), Ania (Monika Fronczek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 160. Bożenka (Paulina Kondrak), Ania (Monika Fronczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze